Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Новини >


>


Оперативні зведення >


>


Луганські митники затримали понад пів мільйона рублів Російської Федерації

Луганські митники затримали понад пів мільйона рублів Російської Федерації

Печать E-mail
(6 голосов)
18.11.2011 р.
       0284.jpg Учора, 17 листопада, ввечері, близько 19.30 до митного поста «Красна Талівка» у напрямку в’їзду з РФ до України прибув автомобіль FORD MONDEO. За кермом авто знаходився громадянин РФ, керівник російського підприємства.
       Формою проходження митного контролю чоловік обрав «зелений коридор», заявивши тим самим митному органу про відсутність в нього валюти, товарів та предметів, що підлягають обов’язковому декларуванню. Крім того, громадянин був додатково опитаний митниками щодо наявності подібних речей, однак відповів, що нічого подібного не переміщує. 2378.jpg
        В ході проведення митного огляду автомобілю на задньому сидінні авто був виявлений чорний шкіряний портфель. На прохання митників відкрити його громадянин помітно занервував і повідомив, що в портфелі у нього містяться документи, а також 588 000 рублів РФ, які є коштами підприємства та він несе за них особисту відповідальність.
        Починаючи з моменту огляду автомобілю чоловік вів себе дуже некоректно, нервував, зривався на крик, погрожував впливом високопоставлених осіб.
        За даним фактом складено протокол про порушення митних правил за ознаками статті 339 Митного Кодексу України.
        Валюту РФ у сумі 588 000 рублів (558 купюр номіналом у 1000 рублів), вилучено.
0286.jpg 0292.jpg
 
« Луганські митники вилучили незадекларовану валюту РФ та вироби зі срібла   Щоб потім клопоту не мати треба усі товари задекларувати »