Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Новини >


>


Прес-релізи >


>


В Луганській митниці відбулася нарада по підведенню підсумків діяльності Луганської митниці за 9 місяців 2011 року

В Луганській митниці відбулася нарада по підведенню підсумків діяльності Луганської митниці за 9 місяців 2011 року

Печать E-mail
(2 голосов)
24.10.2011 р.
        dsc02012.jpg 20 жовтня 2011 року в Луганській митниці відбулася нарада керівного складу по підведенню підсумків діяльності Луганської митниці за 9 місяців поточного року під головуванням начальника митниці Попазогло С.М.
       Керівники структурних підрозділів за напрямком роботи звітували керівникові щодо стану виконання митницею плану надходжень митних платежів до Держбюджету України та стану справ у напрямку протидії митним правопорушенням  за  9 місяців поточного року.
    Крім того на нараді обговорювались питання стосовно ефективності проведення митних оглядів транспортних засобів з товарами, які переміщуються через митний кордон України в пунктах пропуску для автомобільного сполучення, дотримання посадовими особами підрозділів митного оформлення часових нормативів митного контролю та митного оформлення за вантажною митною декларацією, згідно вимог наказу Держмитслужби України від 13.10.2010 № 1205.
         Підіймалися питання щодо хронометражу часу, необхідного для проведення митного контролю та митного оформлення товарів та транспортних засобів, що використовуються для їх переміщення, а також порожніх транспортних засобів в пунктах пропуску для автомобільного сполучення.
       Також керівниками структурних підрозділів були надані пропозиції щодо планування та організації подальшої роботи у IV кварталі 2011 року.
        Нарада вирішила визнати роботу Луганської митниці за 9 місяців 2011 року задовільною.
dsc00083.jpg dsc00026.jpg dsc02003.jpg
dsc02014.jpg
 
« В Луганській митниці відбувся брифінг на тему: «Проведення попереднього документального контролю при переміщенні товарів через митний кордон України»   Сергія Миколайовича Попазогло затверджено на посаді начальника Луганської митниці »