Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Новини >


>


Прес-релізи >


>


В Луганській митниці відкрито виставку робіт народної творчості!

В Луганській митниці відкрито виставку робіт народної творчості!

Печать E-mail
(6 голосов)
05.10.2011 р.
      1807.jpg В Луганській митниці відкрито виставку робіт народної творчості!
      Вранці, 05 жовтня, коли працівники митниці тільки йшли на роботу, їх вже чекав маленький куточок мистецтва. Експозицію розташовано на спеціально виготовлених демонстраційних стендах у вестибюлі митниці, щоб кожен бажаючий, будь то працівники, декларанти, суб’єкти ЗЕД або просто відвідувачі мали змогу роздивитися кожну роботу, долучитися до світу рукотворної фантазії.
      На виставці представлені роботи у різних напрямках сучасного дизайну: в’язання крючком, вишивка хрестиком, ліпнина з солоного тіста, килимкова вишивка, фотомайстерність, вироби зі стрічок та багато іншого.
     
      1810.jpg Дуже тішить, що у виставці приймали участь не тільки працівники митниці, але й члени їх сімей. Так наймолодшій майстрині виповнилося лише 8 рочків.
      Позитивність, що йде від представлених робіт, змусила посміхнутися кожного, хто  зайшов сьогодні до Луганської митниці. 1811.jpg
    Подібні заходи проводяться з метою залучення працівників до громадського життя митниці, спрямовані на моральне стимулювання співробітників, духовний розвиток особистості, а  також направлені на згуртованість та єдність колективу.
      Днями в місті Луганську проходила виставка рукотворних шедеврів під назвою «Веселковий кіт». Та ми вважаємо, що роботи Луганських митників посіли б достойне місце серед робіт, виготовлених народними умільцями та навіть професійними майстрами.
 
 
« В Луганській митниці пройшла нарада з представниками контролюючих служб на державному кордоні   Луганську митницю очолило нове керівництво »