Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Новини >


>


Прес-релізи >


>


Начальником Луганської митниці проведено прес-конференцію за підсумками роботи 5 місяців поточного року

Начальником Луганської митниці проведено прес-конференцію за підсумками роботи 5 місяців поточного року

Печать E-mail
(1 голос)
20.06.2011 р.
      925.jpg 14 червня 2011 року начальником Луганської митниці Юрієм Севаст’яновим було проведено прес-конференцію для представників ЗМІ на базі Луганської Облдержадміністрації.
          В ході прес-конференції були розглянуті питання щодо підсумків роботи Державної митної служби України та зокрема Луганської митниці протягом січня-травня поточного року.
        Начальником Луганської митниці наголошено, що протягом січня-травня 2011 року Державною митною службою України до державного бюджету України перераховано майже 40 млрд. грн. Вагомий внесок у наповнення Держбюджету України внесла Луганська митниця, яка за 5 місяців 2011 року перерахувала понад 944 млн. грн. Це в 1,5 рази рази перевищує аналогічний результат минулого року. Плановий показник виконано на 124,7%.
За словами Юрія Севастьянова, в січні-травні поточного року щоденні перерахування Луганської митниці податків і зборів до Держбюджету Україні склали 9,5 млн. грн., що на 3,3 млн. грн. більше, ніж в аналогічному періоді минулого року. Найбільшу суму митних платежів в цей період забезпечили 5 найбільших підприємств: ВАТ «Алчевський коксохімічний завод», ВАТ «Алчевський металургійний комбінат», ВАТ «Луганськтепловоз», ВАТ «Стахановський вагонзавод» і ВАТ «Рубіжанський картонно-тарний комбінат». Надходження за рахунок їх експортно-імпортних операцій склали майже 555 млн. грн. 930.jpg
«Основними напрямами роботи Луганської митниці є наповнення Держбюджету України та боротьба з контрабандою та порушеннями митних правил», - заявив Юрій Севастьянов. За звітний період порушено 8 кримінальних справ про контрабанду на суму 4 млн. 55 тис. 243 грн. З них 2 кримінальні справи пов'язані з контрабандою вугілля та 6 - наркотичних і психотропних речовин. Заведено 339 справ про порушення митних правил на загальну суму 27 млн. 210 тис. 318 грн. За вартісною ознакою основну питому вагу серед предметів правопорушення займають промислові товари - близько 90%. Серед іншого - продовольчі товари та сільгосппродукція, валюта, транспортні засоби.
«Луганські митники налагодили тісну взаємодію з колегами з Російської Федерації. Головним напрямком нашої спільної роботи є забезпечення найбільш швидкого і комфортного перетину кордону, а такожвідзначив начальник Луганської митниці. поліпшення проведення митних процедур в пунктах пропуску», -
           Також Юрій Сєваст’янов повідомив, що Луганська митниця розпочала перехід на електронне декларування.
           «8 червня поточного року підприємством «Лугцентрокуз» здійснено перше оформлення електронного попереднього повідомлення в електронному вигляді», - заявив начальник Луганської митниці.
            За словами Юрія Севастьянова, підприємствам, для впровадження електронного декларування, необхідно зробити шість нескладних кроків, які під силу на сьогодні практично будь-якому з них. Перші два пов'язані з вивченням законодавчих основ і порядків включення до Реєстру ДМСУ та оформлення. Потім необхідно звернутися до Державної митної служби з метою включення до реєстру. Три наступні кроки пов'язані безпосередньо з технічним забезпеченням процесу, а саме: придбанням та оновленням програмного забезпечення, придбання електронних ключів та обладнання робочого місця, оснащеного комп'ютером і підключенням до мережі Інтернет. «Наші технічні фахівці завжди готові відповісти на питання підприємств за особливостями впровадження механізму електронного декларування», - зазначив Юрій Севастьянов.
            Також він повідомив журналістам, що в даний час ведеться обговорення проекту нового Митного кодексу України. «Спрощення - головний девіз нової редакції, її положення покликані лібералізувати контрольні митні процедури», - зазначив Юрій Севастьянов. Серед нововведень нової редакції - спрощення митних процедур для сумлінних компаній і надання чіткого переліку документів для митного оформлення.
           Наприкінці прес-конференції начальником Луганської митниці висвітлено питання щодо збільшення пропускної спроможності пунктів пропуску на державному кордоніУкраїни у період літніх відпусток.
«Луганською митницею у взаємодії з Луганським прикордонним загоном створені всі умови для виключення випадків утворення черг в період святкових днів, вихідних і в новому літньому сезоні відпусток », - повідомив Юрій Севастьянов. Для цього сформовані резервні групи зі співробітників митниці, які при необхідності готові посилити робочі зміни. Крім цього, розгорнуто додаткові автоматизовані робочі місця на смугах руху і в разі різкого збільшення транспортного та пасажиропотоків задіюються додаткові смуги руху, а також пропуск транспортних засобів в реверсному порядку».
 
« В Луганській митниці відкрили пам'ятник Павлу Луспекаєву   В Луганській митниці статрував конкурс дитячого малюнку »