Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Новини >


>


Оперативні зведення >


>


Низька ціна автомобілю не завжди привід його купувати

Низька ціна автомобілю не завжди привід його купувати

Печать E-mail
(0 голосов)
25.05.2011 р.
       12345.jpg 16.05.11 приблизно о 20 годині 30 хвилин до пункту пропуску «Красна Талівка» прибув автомобіль BMW-535 під керуванням 19-річного громадянина РФ, який прямував з України в РФ. 
      При проходженні митного контролю громадянином у якості підстави для переміщення автомобіля, були надані свідоцтво про реєстрацію автомобіля та завірений нотаріусом нотаріального бюро Республіки Литва договір на право користування автомобілем. 
     Згідно з листом зазначеного нотаріуса договір про користування автомобілем BMW-530 їм не оформлявся, відмітки в нотаріальному реєстрі відсутні. 
      У своєму поясненні громадянин повідомив, що автомобіль був ним придбаний на території РФ у приватної особи за 200 000 рублів РФ. При оформленні договору в республіці Литва не був присутній. Про те, що зазначений договір може бути фальшивим здогадувався, але придбав автомобіль у зв'язку з його низькою вартістю. 
      Таким чином, громадянин РФ подав митному органу як підставу для переміщення через митний кордон України підроблений документ - договір на право користування автомобілем. 
       З огляду на те, що зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статею 352 Митного кодексу України, співробітниками Луганської митниці у відношенні громадянина було складено протокол про порушення митних правил. 
       Автомобіль, вартістю 200 000 рублів РФ, вилучено. 

 
« Затримано контрабандне жіноче взуття   Експорт вугілля за "липовими" посвідченнями якості »