Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Новини >


>


Прес-релізи >


>


Луганські митники провели уроки митної справи в школах

Луганські митники провели уроки митної справи в школах

Печать E-mail
(2 голосов)
18.05.2011 р.
        14411.jpg В рамках заходів зі святкування 20-ї річниці створення митної служби України 12 та 13 травня співробітниками Луганської митниці проведені уроки митної справи у 9, 10 та 11 класах Луганської середньої загальноосвітньої школи № 56 ім. К.Кутового м.Счастя та у 10-а та 10-в класах Рубіжанського ліцею Рубіжанської міської ради м.Рубіжне. 14433.jpg
        На зустрічі зі школярами митники розповли про історію створення та розвиток Державної митної служби України та Луганської митниці. Назвали основні функції митної політики та завдання, що виконують митні органи України в повсякденній роботі. Працівники митниці розповіли про те, що зараз митна служба перебуває на етапі реформування, в результаті якого митниця в майбутньому буде не тільки державним органом, що дає більш ніж третину доходу держави, а й стане гарантом стабільності та безпеки кожного громадянина нашої країни.  
        Наприкінці уроків працівникам школи та школярам були надані інформаційні матеріали щодо діяльності Луганської митниці та Академії митної служби України.
 
« Готовність до переходу на "Електронну митницю" підтведжуємо тестуванням   Крок до євростандартів з електронним декларуванням »