Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Оприлюднення документів >


>


Документи ДМСУ, що підлягають оприлюдненню >


>


Наказ ДМСУ від 20.07.07 № 615 "Про затвердження Порядку ведення митними органами оперативного обліку коштів, що обліковуються на відповідних рахунках митних органів як передоплата, і сум митних та інших платежів, які сплачуються платниками податків..."

Наказ ДМСУ від 20.07.07 № 615 "Про затвердження Порядку ведення митними органами оперативного обліку коштів, що обліковуються на відповідних рахунках митних органів як передоплата, і сум митних та інших платежів, які сплачуються платниками податків..."

Печать E-mail
(0 голосов)
05.04.2011 р.
ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 20 липня 2007 року N 615

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
25 вересня 2007 р. за N 1096/14363

Про затвердження Порядку ведення митними органами оперативного обліку коштів, що обліковуються на відповідних рахунках митних органів як передоплата (доплата), і сум митних та інших платежів, які сплачуються платниками податків під час митного оформлення товарів

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказами Державної митної служби України
 від 28 жовтня 2008 року N 1200,
 від 9 листопада 2009 року N 1070,
 від 19 жовтня 2010 року N 1243

ВИТЯГ

  “2. У платіжних дорученнях на сплату митних та інших платежів за вантажною митною декларацією (далі - ВМД), уніфікованою митною квитанцією МД-1 (далі - МД-1), у графі "Призначення платежів" має бути зазначено "Передоплата (доплата) за митне оформлення".

Оглядовий лист щодо митного 
оформлення товарів вироблених на території Нагірного Карабаху

 
 
На запит Державної митної служби України стосовно правового статусу Нагірного Карабаху Міністерство закордонним справ України у листі від 17.02.2011 №411/17-110-271 надано відповідне роз‘яснення.

Зокрема, у листі МЗС зазначено, що Україна продовжує виступати за якнайшвидше врегулювання конфлікту в Нагірному Карабасі виключно шляхом мирних переговорів на основі норм та принципів міжнародного права, поваги до суверенітету і територіальної цілісності Азербайджану в міжнародно визнаних кордонах.

Торговельно-економічне співробітництво України та Азербайджанської Республіки здійснюється відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом Азербайджанської Республіки про вільну торгівлю від 28.07.1995.

Відповідно до статті 1 зазначеної Угоди Договірні Сторони не застосовують мито, податки та збори, що мають еквівалентний вплив, на експорт та/або імпорт товарів, які походять з митної території однієї з Договірних Сторін і призначені для митної території іншої Договірної Сторони. Вилучення з режиму вільної торгівлі за погодженою номенклатурою товарів оформляється документами, які є невід'ємною частиною Угоди, якщо Договірні Сторони визнають це за необхідне. 

Для мети Угоди і на період її дії під товарами, що походять з територій Договірних Сторін, розуміються товари, визначені Правилами визначення країни походження товарів від 30.11.2000, затвердженими Рішенням Ради глав Урядів Співдружності Незалежних Держав.

Товари, вироблені на території Нагірного Карабаху, не можуть бути визнаними такими, що походять з території Республіки Вірменії.

Товари, вироблені на території Нагірного Карабаху, мають вважатись такими, що походять з території Азербайджанської Республіки за умови подання митним органам України сертифікату походження товарів форми СТ-1.
 

Оглядовий лист щодо окремих норм Податкового кодексу України в частині оскарження податкових повідомлень - рішень митних органів
 
 
Податкові повідомлення - рішення, складені митним органом на підставі положень Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI (далі – Кодекс), можуть бути оскаржені в адміністративному або судовому порядку.
У зв’язку з цим, звертаємо увагу суб’єктів ЗЕД на те, що згідно з пунктом 56.3 статті 56 Кодексу скарга подається до контролюючого органу вищого рівня у письмовій формі (та у разі потреби - з належним чином засвідченими копіями документів, розрахунками та доказами, які платник податків вважає за потрібне надати з урахуванням вимог пункту 44.6 статті 44 Кодексу) протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання платником податків податкового повідомлення-рішення або іншого рішення контролюючого органу, що оскаржується. 
Відповідно до пункту 55.2 Кодексу для митних органів контролюючим органом вищого рівня є – спеціально уповноважений центральний орган виконавчої влади в галузі митної справи – Державна митна служба України.
При цьому, пунктом 56.7 Кодексу визначено, що у разі порушення платником податків вимог пункту 56.3 Кодексу подані ним скарги спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади в галузі митної справи не розглядаються та повертаються йому із зазначенням причин повернення. 


 

Добавить комментарий

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

« Наказ ДМСУ від 17.03.2011 № 216 "Про затвердження Умов електронного декларування"   Наказ ДМСУ від 25.01.11 № 46 "Про затвердження Порядку роботи з повідомленнями, що надходять за телефоном довіри Держмитслужби" »