Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Новини >


>


Оперативні зведення >


>


"Кришталево-чесні" наміри

"Кришталево-чесні" наміри

Печать E-mail
(2 голосов)
24.01.2011 р.
      21 січня о 14.34 до м/п «Красна Талівка» Луганської митниці з боку Росії прибув автомобіль «Мерседес-Бенц», під керуванням громадянина РФ, який подорожував зі своїм співвітчизником.
Формою проходження митного контролю громадяни обрали «зелений коридор», тобто своїми діями заявили митному органу про відсутність в них товарів та предметів, заборонених або обмежених до переміщення через митний кордон України. statuetka.jpg
       На підставі оцінки фактору ризиків автомобіль був виведений на смугу руху «червоний коридор» для проведення поглибленого догляду. Перед початком митного огляду громадяни були додатково опитані на предмет переміщення ними через митний кордон товарів та предметів заборонених чи обмежених до переміщення. Зі слів громадян нічого подібного вони не мають.
      Але, під час проведення митного контролю в багажному відділенні автомобілю в дерев’яній коробці була виявлена статуетка циліндричної форми з прозорого білого скла розміром 60 см. Даний сувенір з назвою «Держава» належав пасажирові та був виготовлений Дятьковським кришталевим заводом. З його слів вартість сувеніра становить 23 000 рублів РФ.
     За даним фактом був складений Протокол про порушення митних правил за ознаками ст.339 МК України «Порушення порядку проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю».
      Предмет правопорушення вилучено.


 
« Штрафувати чи не штрафувати - питання одного простроченого дня   Недобори в Держказну »