Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Митниця в об'єктиві

Корисні посилання

www.customs.gov.ua
www.dbridge.com.ua

Авторизація


Ещё не зарегистрированы?
Головна arrow Інформаційний стенд arrow Суб'єктам ЗЕД arrow Оголошення для суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності і гарантів.

Оголошення для суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності і гарантів.

Печать E-mail
(0 голосов)
Автор Пресцентр   
28:07:2008 пїЅ.

    З метою формування єдиного підходу до пита н ня про застосування ставок Митного тарифу України під час розрахунку фінансових гарантій, які надаються митним органам на товари, заявлені у митному режимі "транзит", повідомляємо.

    Чинні на сьогодні нормативно правові акти у цій галузі, у тому числі Положення про надання митним органам України фінансових гарантій щодо обов‘язкової доставки товарів до митниць призначення та Положення про надання фінансових гарантій митним органам незалежними фінансовими посередниками щодо обов'язкової доставки товарів до митниць призначення, не передбачають застосування фінансових гарантій з урахуванням пільгового чи преференційного оподаткування товарів на підставі чинного законодавства або міжнародних договорів України.

    Таким чином, під час розрахунку суми фінансової гарантії при транзиті слід застосовувати повну ставку мита на підставі Митного тарифу України.


 

Добавить комментарий

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

« Cемінар для суб’єктів зовнішньоекомічної діяльності та декларантів у Севастополі   Внесення зміни до Класифікатора додаткової митної інфрмації »