Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Оприлюднення документів >


>


Документи ДМСУ, що підлягають оприлюдненню >


>


Наказ ДМСУ від 14.12.10 № 1473 "Про затвердження Інструкції із здійснення митного контролю та митного оформлення в пунктах пропуску через державний кордон для автомобільного сполучення

Наказ ДМСУ від 14.12.10 № 1473 "Про затвердження Інструкції із здійснення митного контролю та митного оформлення в пунктах пропуску через державний кордон для автомобільного сполучення

Печать E-mail
(8 голосов)
21.12.2010 р.
 ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
НАКАЗ
Київ

                                              14.12.10                                        № 1473                                                    


Про затвердження Інструкції із здійснення
митного контролю та митного оформлення
в пунктах пропуску через державний кордон
для автомобільного сполучення

          Відповідно до Положення про Державну митну службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.07.2007 № 940, з метою забезпечення єдиного підходу до проведення митного контролю та митного оформлення особистих речей, товарів і транспортних засобів, що переміщуються у пунктах пропуску через державний кордон для автомобільного сполучення, а також єдиного порядку дій посадових осіб митних органів при їх проведенні

Н А К А З У Ю:1. Затвердити Інструкцію із здійснення митного контролю та митного оформлення у пунктах пропуску через державний кордон для автомобільного сполучення (далі – Інструкція), що додається.

2. Начальникам митних органів у тижневий строк з дати підписання цього наказу забезпечити:

2.1. Розроблення та затвердження на основі цієї Інструкції відповідної інструкції по кожному пункту пропуску через державний кордон для автомобільного сполучення, з урахуванням інфраструктури, інтенсивності руху та інших місцевих умов їх функціонування.

2.2. Контроль за дотриманням особовим складом вимог відповідної інструкції при здійсненні митного контролю та митного оформлення особистих речей, товарів та транспортних засобів, що переміщуються через державний кордон України.

2.3. Інформування фізичних та юридичних осіб щодо вимог Інструкції при здійсненні митного контролю та митного оформлення особистих речей, товарів та транспортних засобів, що переміщуються через державний кордон України.

2.4. Перегляд існуючих паперових журналів, що використовуються в пункті пропуску через державний кордон для автомобільного сполучення, та надання до Департаменту організації митного контролю та роботи митних посередників пропозицій щодо відміни таких, в яких інформація відповідно до Інструкції ведеться в електронному вигляді.
3. Регіональній інформаційній митниці (Копосов С.А.) протягом 30-ти днів з дати державної реєстрації цього наказу забезпечити доопрацювання відповідних програмно-інформаційних комплексів для забезпечення реалізації вимог Інструкції.

4. Департаменту аналітичної роботи, управління ризиками та аудиту (Ярмольський С.І.), Департаменту організації митного контролю та роботи митних посередників (Сербайло А.І.), Регіональній інформаційній митниці (Копосов С.А.) протягом 30-ти днів з дати підписання цього наказу забезпечити доопрацювання автоматизованої системи аналізу та управління ризиками під час митного контролю та митного оформлення особистих речей, товарів та транспортних засобів, що переміщуються у пунктах пропуску через державний кордон для автомобільного сполучення, для забезпечення реалізації вимог Інструкції.

5. Прес-службі (Судак С.Д.) забезпечити висвітлення цього наказу в засобах масової інформації.

6. Управлінню міжнародного співробітництва (Семененко О.Ю.) забезпечити інформування митних служб суміжних держав щодо вимог цієї Інструкції.

7. Установити, що цей наказ набирає чинності через 40 днів з дати його підписання.

8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Служби Сьомку С.М.


Голова Державної
митної служби України                                                                           І.Г.Калєтнік


Додаток:
 

Добавить комментарий

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

« Лист ДМСУ від 24.12.10 № 11/7-10.19/16849-ЕП "Щодо новацій у митних правилах ЄС"   Наказ ДМСУ від 05.10.10 № 1151 "Про затвердження Плану заходів Державної митної служби України з проведення Всеукраїнського тижня права у 2010 році" »