Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Новини >


>


Прес-релізи >


>


В Луганській митниці пройшла зустріч з російськими колегами.

В Луганській митниці пройшла зустріч з російськими колегами.

Печать E-mail
(8 голосов)
29.11.2010 р.
      004.jpg Принцип вільного руху товарів є одним з основних аспектів функціонування ринкового середовища. Цей принцип проголошує те, що національні баръеры для вільного руху товарів повинні бути ліквідовані.
На цьому тижні делегація Луганської митниці на чолі з начальником митниці Ю.В.Сєваст’яновим провела робочу зустріч з представниками Мілеровської митниці Південного митного управління Федеральної митної служби РФ.     Основною метою проведення цієї зустрічі була реалізація й наповнення практичними заходами останніх домовленостей, досягнутих на рівні Президентів, Глав Урядів України й Росії, а також Голів Державної митної служби України й Федеральної митної служби РФ, щодо пожвавлення двостороннього торгово-економического співробітництва, спрощення переміщення украинско-росийской границі й подальшого розвитку співробітництва між прикордонними митницями.
     Під час діалогу митники обговорювали питання щодо змін в митному законодавстві обох країн, застосування стстеми попереднього інформування та можливість використання інформаційних систем та технологій, заснованих на електронних засобах обміну інформацією про товари та транспортні засоби, що переміщуються через українсько-російський кордон. Не обійшли увагою і таке важливе питання, як включення пунктів пропуску «Красна Талівка» та «Ізварине» Луганської митниці в Перелік пунктів пропуску через митний кордон Україны, через які здійснюється ввезення на її территорию, вивезення за за її межі та переміщения транзитом товарів 1-24 груп згідно УКТ ЗЕД, затверджений Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 25.07.07 №570-р.
     Крім того, під час зустрічі обговорювались питання функціонування пунктів пропуску на украинско-росийской границі, переміщення через неї окремих категорій товарів, стан їх оснащення й організації спрощеного митного контролю в контексті підготовки до проведению чемпіонату Європи 2012.
     По закінченню зустрічі сторони висловили побажання про проведення робочих зустрічей на регулярній основі. А також, з метою підтримки дружніх зв'язків, добросусідських відносин і зміцнення співробітництва учасники виявили готовність до проведення спільних культурних і спортивних заходів.
 
« В Луганській митниці пройшов конкурс "Охорона праці очима дітей".   В Луганській митниці прес-конференцію провели перший заступник Голови ДМСУ Гутник А.Є. та начальник митниці Сєваст'янов Ю.В. »