Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Оприлюднення документів >


>


Накази Луганської митниці після держ. реєстрації >


>


Наказ 11.10.10 №848 " Про створення тимчасової зони митного контролю та затвердження Положення про тимчасову зону митного контролю на території ТОВ „Вугілля Трейд”"

Наказ 11.10.10 №848 " Про створення тимчасової зони митного контролю та затвердження Положення про тимчасову зону митного контролю на території ТОВ „Вугілля Трейд”"

Печать E-mail
(0 голосов)
25.11.2010 р.
ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЛУГАНСЬКА МИТНИЦЯ
НАКАЗ
Луганськ

11.10.10                                                                                                      №848


Зареєстровано в Головному управлінні
юстиції у Луганській області
«28» жовтня 2010р. за №102/1080Про створення тимчасової зони митного контролю
та затвердження Положення про тимчасову зону
митного контролю на території ТОВ „Вугілля Трейд”


Відповідно до Митного кодексу України, Порядку створення зон митного контролю та їх функціонування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.12.2002 № 1947 (із змінами),


Н А К А З У Ю:

1. Створити тимчасову зону митного контролю на території ТОВ „Вугілля Трейд”, розташованого за адресою: Луганська область, Антрацитівський район, сел. Кошари, вулиця Кленова, 12а.

2. Затвердити Положення про тимчасову зону митного контролю на території ТОВ „ Вугілля Трейд ” (далі — Положення), що додається.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Луганської митниці від 06.07.2010 № 445 «Про створення тимчасової зони митного контролю та затвердження Положення про тимчасову зону митного контролю на території ТОВ «Трейд-Груп-Мар», зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Луганській області 21 липня 2010 р. за № 42/1020.

4. Начальнику митного поста „Свердловськ” забезпечити:

4.1. Вивчення та неухильне виконання посадовими особами у тимчасовій зоні митного контролю вимог Положення.

4.2. Дотримання співробітниками контрольних служб та інших осіб у тимчасовій зоні митного контролю вимог Положення.

5. Начальнику відділу правового забезпечення організувати реєстрацію наказу в Головному управлінні юстиції у Луганській області.

6. Начальнику відділу організаційного та документального забезпечення:

6.1. Довести наказ до митного поста “Свердловськ”, відділів організації митного контролю та роботи митних посередників, правового забезпечення, служби боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил.

6.2. Забезпечити опублікування цього наказу у засобах масової інформації.

7. Начальнику відділу організації митного контролю та роботи митних посередників забезпечити внесення відповідних змін до програмно-інформаційного комплексу «ТЗМК та підприємства-посередники Луганської митниці» програмного забезпечення «Єдиний програмний комплекс Луганської митниці» (LGC).

8. Встановити, що даний наказ набирає чинності через десять днів після дня його реєстрації в Головному управлінні юстиції у Луганській області, але не раніше дня його офіційного опублікування.

9. Покласти контроль за виконанням цього наказу на заступника начальника митниці згідно розподілу обов’язків.


Начальник митниці                                                                                                     Ю.В. Сєваст‘янов

ПОГОДЖЕНО:
Керівник ТОВ «Вугілля Трейд»

_________________________Іскандярова А.Ш.

Додаток:


 

Добавить комментарий

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

« Наказ від 14.10.10 №862 "Про створення тимчасової зони митного контролю та затвердження Положення про тимчасову зону митного контролю на території залізничної станції Луганськ-Ліски"   Наказ від 04.08.10 №527 "Про створення тимчасової зони митного контролю та затвердження Положення про тимчасову зону митного контролю на складі тимчасового зберігання товариства з обмеженою відповідальністю «Ливарник»" »