Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Новини >


>


Прес-релізи >


>


Підведення підсумків за І півріччя 2008 року

Підведення підсумків за І півріччя 2008 року

Печать E-mail
(0 голосов)
17.07.2008 р.

На початку тижня в Луганській митниці було проведено нараду по підведенню підсумків діяльності митниці у I півріччі 2008 року, відкривав нараду т.в.о. начальника миниці Розінкін Євгеній Робертович з привітання та вручення погон посадовим особам митниці з нагоди присвоєння чергових спеціальних звань.

У своїй доповіді Розінкін Є.Р. довів інформацію щодо підсумків діяльності Луганської митниці у I півріччі 2008 року : «Підводячи підсумки роботи митниці хочу відзначити, що керівництвом Луганської митниці головні зусилля протягом звітного періоду спрямовувалися на забезпечення повноти бази оподаткування, реалізації пріоритетних напрямів діяльності митної служби у I півріччі 2008 році, вчасного та якісного виконання завдань Держмитслужби, актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, підвищенні ефективності роботи»
Планове завдання, доведене Держмитслужбою України Луганській митниці у сумі 580,3 млн. грн. виконане на 110,5%. До Держбюджету України перераховано митних та інших платежів у сумі більш, ніж 641,1 млн. грн.

Серед підприємств, зовнішньоекономічна діяльність яких сприяла найбільш вагомим внескам до держбюджету у I півріччі 2008 року потрібно відмітити наступні:
- ВАТ „Алчевський металургійний комбінат”
ВАТ “Алчевський коксохімічний завод
- ЗАТ „Екоенергія”
- ЗАТ ”Луганський трубний завод
- ВАТ ХК „ Луганськтепловоз
- ВАТ “Стахановський вагонозавод”
Найбільші обсяги експорту протягом січня - червня 2008 року припадали на наступні суб’єкти ЗЕД
-Корп. „Індустріальна спілка Донбасу”
- ВАТ „Стахановський вагонзавод”
- ВАТ „Стахановський завод феросплавів”
- ТОВ „Укрметалоторг”
- ВАТ „ХК”Луганськтепловоз”
- ТОВ „Укрспецмет”
- ЗАТ „АВК”
На виконання завдань, які поставлені Президентом України, КМ України перед Держмитслужбою України, Луганською митницею протягом 1 півріччя 2008 року заведено 301 справу про порушення митних правил, на суму 7 млн. 25 тис. грн., у тому числі заведено 39 справ окремої категорії, на суму 2 млн. 441 тис. грн.
Порушено 4 кримінальних справи про контрабанду, за статтями 201, 305 кримінального кодексу України. По кримінальних справах вилучено 133 грами наркотичних засобів, товари народного споживання в асортименті, на суму більше 260 тис. грн.
По закінченню керівник митниці зазначив, що головна увага митниці у I півріччі 2008 року приділялася підвищенню ролі митної служби України в захисті економічних інтересів держави, виконанню планових завдань із забезпечення надходжень до Державного бюджету України, підвищенню ефективності боротьби з контрабандою й порушенням митних правил, створенню сприятливих умов для зовнішньоекономічної діяльності, зміні на кращу суспільної думки про діяльність митниці та митних органів в цілому.
Завдяки реалізації комплексу заходів із забезпечення контролю за повнотою бази оподаткування товарів, постійній роботі з пошуку резервів для збільшення надходження платежів до Держбюджету України, повсякденній самовідданій праці особового складу Луганською митницею досягнуто позитивних результатів у виконанні бюджетного завдання, державна скарбниця одержує реальні надходження, без яких неможливо уявити повноцінне фінансування бюджетної сфери нашої держави.
У заключному слові т. в. о. начальника митниці Розінкін Є.Р., підвів підсумки наради, оголосив основні завдання на III квартал 2008 року та подякував колективу за злагоджену роботу: «Сподіваюсь на ініціативну і сумлінну роботу в подальшому, яка сприятиме реалізації першочергових задач, визначених митним органам Держмитслужбою…»
 
« Надходження до Держбюджету за 7 місяців 2008 року   Наповнення Держбюджету »