Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Оприлюднення документів >


>


Накази Луганської митниці після держ. реєстрації >


>


Наказ від 22.09.2010 № 778 "Про створення тимчасової зони митного контролю та затвердження Положення про тимчасову зону митного контролю на території ПАТ «ЛУГАНСЬКИЙ ЛІКЕРО- ГОРІЛЧАНИЙ ЗАВОД ЛУГА-НОВА» "

Наказ від 22.09.2010 № 778 "Про створення тимчасової зони митного контролю та затвердження Положення про тимчасову зону митного контролю на території ПАТ «ЛУГАНСЬКИЙ ЛІКЕРО- ГОРІЛЧАНИЙ ЗАВОД ЛУГА-НОВА» "

Печать E-mail
(0 голосов)
14.10.2010 р.
ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЛУГАНСЬКА МИТНИЦЯ
НАКАЗ
Луганськ

22.09.2010                                                                                                 № 778

Зареєстровано в Головному управлінні
юстиції у Луганській області
«30» вересня 2010р. за № 99/1077Про створення тимчасової зони
митного контролю та затвердження
Положення про тимчасову зону митного
контролю на території
ПАТ «ЛУГАНСЬКИЙ ЛІКЕРО-
ГОРІЛЧАНИЙ ЗАВОД ЛУГА-НОВА»


Відповідно до статті 48, 49, 50, 51, 52 Митного кодексу України, Порядку створення зон митного контролю та їх функціонування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.12.2002 № 1947 (із змінами), з метою чіткої організації митного контролю за товарами і транспортними засобами, що переміщуються через митний кордон України, проведення заходів, пов’язаних з виявленням, попередженням та припиненням контрабанди та порушень митних правил,
Н А К А З У Ю:
1. Створити тимчасову зону митного контролю на території ПАТ «ЛУГАНСЬКИЙ ЛІКЕРО-ГОРІЛЧАНИЙ ЗАВОД ЛУГА-НОВА» за адресою: м. Луганськ, пров. Красногорський, 1.

2. Затвердити Положення про тимчасову зону митного контролю на території ПАТ «ЛУГАНСЬКИЙ ЛІКЕРО-ГОРІЛЧАНИЙ ЗАВОД ЛУГА-НОВА» (далі Положення) додається.

3. Начальнику відділу митного оформлення № 1:

3.1 Організувати вивчення та неухильне виконання особовим складом вимог Положення.

3.2. Забезпечити дотримання співробітниками контрольних служб та інших осіб вимог Положення.

4. Начальнику відділу правового забезпечення організувати реєстрацію наказу в Головному управлінні юстиції у Луганській області.

5. Начальнику відділу організаційного та документального забезпечення:

5.1. Довести цей наказ до відділу організації митного контролю та роботи митних посередників, відділу митного оформлення № 1, служби боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил.

5.2. Забезпечити опублікування цього наказу у засобах масової інформації.

6. Начальнику відділу організації митного контролю та роботи митних посередників забезпечити внесення відповідних змін до програмно-інформаційного комплексу «ТЗМК та підприємства-посередники Луганської митниці» програмного забезпечення «Єдиний програмний комплекс Луганської митниці» (LGC).

7. Встановити, що даний наказ набирає чинності через десять днів після дня його реєстрації в Головному управлінні юстиції у Луганській області, але не раніше дня його офіційного опублікування.

8. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника начальника митниці.


Начальник митниці                                                                                                 Ю.В.Сєваст’янов
ПОГОДЖЕНО
Керівник підприємства
ПАТ «ЛУГАНСЬКИЙ ЛІКЕРО-ГОРІЛЧАНИЙ ЗАВОД ЛУГА-НОВА»

_________________ Л. Н. Держак

“ ” 2010 р.

М.П.


Додаток 1

Додаток 2 

 

Добавить комментарий

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

« Наказ від 26.07.2010 № 503 "Про створення тимчасової зони митного контролю та затвердження Положення про тимчасову зону митного контролю на складі тимчасового зберігання підприємства КП «Луганська обласна «Фармація»"   Наказ від 26.07.10 № 502 "Про створення тимчасової зони митного контролю та затвердження Положення про тимчасову зону митного контролю на території підприємства ТОВ ВКФ «Ліга-С»." »