Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Оприлюднення документів >


>


Накази Луганської митниці після держ. реєстрації >


>


Наказ від 11.08.10 № 562

Наказ від 11.08.10 № 562

Печать E-mail
(0 голосов)
10.09.2010 р.
ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛУГАНСЬКА МИТНИЦЯ

НАКАЗ

Луганськ11.08.10 №562


Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Луганській області
«20» серпня 2010р. за №68/1046

Про затвердження Технологічної схеми
зі здійснення митного контролю та митного
оформлення товарів, транспортних засобів
та інших предметів у пунктах пропуску через
державний кордон для автомобільного сполучення,
розташованих у зоні діяльності Луганської митниці


Відповідно до статей 40, 41,45, 112 Митного кодексу України; Порядку здійснення митного контролю автомобільних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними, у пунктах пропуску через державний кордон, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.12.2003 № 1989; Технології прикордонного та митного контролю у пунктах пропуску через державний кордон для автомобільного сполучення, затвердженої спільним наказом Адміністрації Державної прикордонної служби України та Державної митної служби України від 11.06.2008 № 505/642, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 14.08.08 за № 753/15444,

Н А К А З У Ю:

1. Затвердити Технологічну схему зі здійснення митного контролю та митного оформлення товарів, транспортних засобів та інших предметів у пунктах пропуску через державний кордон для автомобільного сполучення, розташованих у зоні діяльності Луганської митниці (далі – Технологічна схема) (додається).

2. Начальникам митних постів «Красна Талівка», «Ізварине», «Должанський», «Червонопартизанськ», «Старобільськ» Луганської митниці:

2.1 Організувати вивчення Технологічної схеми особовим складом підрозділів, розташованих в пунктах пропуску для автомобільного сполучення, зі складанням заліку.

2.2. Довести вимоги Технологічної схеми до начальників структурних підрозділів інших контрольних служб у пунктах пропуску для автомобільного сполучення.

3. Начальнику відділу правового забезпечення Луганської митниці організувати реєстрацію наказу в Головному управлінні юстиції у Луганській області.


4. Начальнику відділу організаційного та документального забезпечення Луганської митниці:

4.1. Забезпечити опублікування цього наказу у засобах масової інформації після його реєстрації у Головному управлінні юстиції у Луганській області.

4.2. Довести цей наказ до митних постів «Красна Талівка», «Ізварине», «Довжанський», «Червонопартизанськ», «Старобільськ», відділу організації митного контролю та роботи митних посередників, відділу адміністрування митних платежів, відділу контролю за переміщенням товарів, відділу інформаційної роботи та митної статистики, служби боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил.

5. Встановити, що даний наказ набирає чинності з 01.09.2010 року, після дня його реєстрації в Головному управлінні юстиції у Луганській області, але не раніше дня його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступників начальника митниці, згідно розподілу обов'язків.
Начальник митниці                                                                                        Ю.В. Сєваст’янов

 

Додаток: 

 

Добавить комментарий

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

« Наказ від 26.07.10 № 501   Наказ від 16.07.10 №479 "Про створення постійної зони митного контролю та затвердження Положення про постійну зону митного контролю в межах території митного ліцензійного складу ТОВ «Компанія «Транспеле»" »