Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Оприлюднення документів >


>


Накази Луганської митниці після держ. реєстрації >


>


Наказ від 25.06.10 № 418 "Про створення постійної зони митного контролю та затвердження Положення про постійну зону митного контролю в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення „Красна Талівка”"

Наказ від 25.06.10 № 418 "Про створення постійної зони митного контролю та затвердження Положення про постійну зону митного контролю в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення „Красна Талівка”"

Печать E-mail
(1 голос)
10.09.2010 р.
ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЛУГАНСЬКА МИТНИЦЯ
НАКАЗ
Луганськ

25.06.10                                                                               № 418





Зареєстровано в Головному управлінні юстиції
у Луганській області
«16» липня 2010р. за №36/1014


Про створення постійної зони митного
контролю та затвердження Положення
про постійну зону митного контролю
в міжнародному пункті пропуску для
автомобільного сполучення „Красна Талівка”


Відповідно до статей 27, 48 – 52, 68 Митного кодексу України та абзацу п’ятого пункту 6 Порядку створення зон митного контролю та їх функціонування і Порядку надання дозволу на розміщення у зонах митного контролю споруд та об’єктів інфраструктури, що належать іншим, ніж митні, органам державної влади, які здійснюють контроль під час переміщення товарів через митний кордон України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 25.12.2002 № 1947 (із змінами), спільного наказу Державної митної служби України, Адмiнiстрацiї Державної прикордонної служби України, Міністерства транспорту та зв'язку України вiд 01.06.2005 № 457/438/270 „Про затвердження Переліку пунктів пропуску (пунктів контролю) через державний кордон України, у межах яких створюються або можуть створюватися зони митного контролю”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 04.07.2005 за № 710/10990, з метою чіткої організації митного контролю посадовими особами митниці щодо товарів і транспортних засобів, які переміщуються через митний кордон України, проведення заходів пов’язаних з виявленням, запобіганням і припиненням контрабанди та порушень митних правил в пункті пропуску,

Н А К А З У Ю:


1. Створити постійну зону митного контролю в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення „Красна Талівка”.

2. Затвердити Положення про постійну зону митного контролю в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення „Красна Талівка” (додається).

3. Начальнику митного поста „Красна Талівка”:

3.1. Організувати вивчення та забезпечити неухильне виконання особовим складом митного поста вимог Положення про постійну зону митного контролю в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення „Красна Талівка”.

3.2. Забезпечити дотримання співробітниками контрольних служб вимог Положення про постійну зону митного контролю в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення „Красна Талівка”.

4. Визнати такими, що втратили чинність накази Луганської митниці від 27.07.07 № 353 „Про затвердження та введення в дію межи зони митного контролю та Положення про зону митного контролю пункту пропуску „Красна Талівка”, зареєстрований в Головному Управлінню юстиції у Луганській області 07.08.07 за № 23/817, наказ Луганської митниці від 13.03.08 № 145 „Про внесення змін до схеми зони митного контролю в міжнародному пункті пропуску для

автомобільного сполучення „Красна Талівка”, зареєстрований в Головному управлінні юстиції Луганської області 28.03.08 за № 16/861.

5. Начальнику юридичного відділу Луганської митниці організувати реєстрацію наказу в Головному управлінні юстиції у Луганській області.

6. Встановити, що даний наказ набирає чинності через десять днів після дня його реєстрації в Головному управлінні юстиції у Луганській області, але не раніше дня його офіційного опублікування.

7. Начальнику відділу організаційного та документального забезпечення Малоросіяновій Т.Ю.:

7.1. Забезпечити опублікування наказу у засобах масової інформації.

7.2. Довести наказ до всіх структурних підрозділів Луганської митниці.

8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника митниці згідно розподілу обов’язків.

Начальник митниці                                                                                               Ю.В. Сєваст’янов



ПОГОДЖЕНО:

Начальник Луганського
прикордонного загону                                                                                          А.С. Король



Додаток 1

Додаток 2  

 

Добавить комментарий

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

« Наказ від 30.06.10 № 430 "Про створення постійної зони митного контролю та затвердження Положення про постійну зону митного контролю в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення „Должанський”"   Наказ від 25.06.2010 № 415 "Про створення тимчасової зони митного контролю та затвердження Положення про тимчасову зону митного контролю на території залізничної станції Браунівка" »