Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Оприлюднення документів >


>


Накази Луганської митниці після держ. реєстрації >


>


Наказ від 25.06.10 № 417 "Про створення постійних зон митного контролю та затвердження Положення про постійні зони митного контролю в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення „Ізварине”"

Наказ від 25.06.10 № 417 "Про створення постійних зон митного контролю та затвердження Положення про постійні зони митного контролю в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення „Ізварине”"

Печать E-mail
(0 голосов)
10.09.2010 р.
ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЛУГАНСЬКА МИТНИЦЯ
НАКАЗ
Луганськ


25.06.10                                                                        № 417

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції
у Луганській області
«16» липня 2010р. за №37/1015

Про створення постійних зон митного
контролю та затвердження Положення
про постійні зони митного контролю в
міжнародному пункті пропуску для
автомобільного сполучення „Ізварине”


Відповідно до статей 27, 48 – 52, 68 Митного кодексу України та абзацу п’ятого пункту 6 Порядку створення зон митного контролю та їх функціонування і Порядку надання дозволу на розміщення у зонах митного контролю споруд та об’єктів інфраструктури, що належать іншим, ніж митні, органам державної влади, які здійснюють контроль під час переміщення товарів через митний кордон України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 25.12.2002 № 1947 (із змінами), спільного наказу Державної митної служби України, Адмiнiстрацiї Державної прикордонної служби України, Міністерства транспорту та зв'язку України вiд 01.06.2005 № 457/438/270 „Про затвердження Переліку пунктів пропуску (пунктів контролю) через державний кордон України, у межах яких створюються або можуть створюватися зони митного контролю”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 04.07.2005 за № 710/10990, з метою чіткої організації митного контролю посадовими особами митниці щодо
товарів і транспортних засобів, які переміщуються через митний кордон України, проведення заходів пов’язаних з виявленням, запобіганням і припиненням контрабанди та порушень митних правил в пункті пропуску,

Н А К А З У Ю:


1. Створити постійні зони митного контролю в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення „Ізварине”.

2. Затвердити Положення про постійні зони митного контролю в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення „Ізварине” (додається).

3. Начальнику митного поста „Ізварине”:

3.1. Організувати вивчення та забезпечити неухильне виконання особовим складом митного поста вимог Положення про постійні зони митного контролю в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення „Ізварине”.

3.2. Забезпечити дотримання співробітниками контрольних служб вимог Положення про постійні зони митного контролю в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення „Ізварине”.
4. Визнати такими, що втратили чинність накази Луганської митниці від 26.12.2008 № 758 „Про затвердження та введення в дію Положення про зону митного контролю й встановлення меж зони митного контролю в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення „Ізварине”, зареєстрований в Головному управлінні юстиції у Луганській області 31.12.2008 за № 79/921, та наказ Луганської митниці від 08.12.2009 № 732 „Про внесення змін до наказу Луганської митниці від 26.12.2008 № 758 „Про затвердження та введення в дію Положення про зону митного контролю й встановлення меж зони митного контролю в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення „Ізварине”, зареєстрований в Головному управлінні юстиції у Луганській області 23.12.2009 за № 51/976.

5. Начальнику юридичного відділу Луганської митниці організувати реєстрацію наказу в Головному управлінні юстиції у Луганській області.

6. Встановити, що даний наказ набирає чинності через десять днів після дня його реєстрації в Головному управлінні юстиції у Луганській області, але не раніше дня його офіційного опублікування.

7. Т.в.о. начальника відділу організаційного та документального забезпечення Мартинюк В.І.:

7.1. Забезпечити опублікування наказу у засобах масової інформації.

7.2. Довести наказ до всіх структурних підрозділів Луганської митниці.

8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника митниці згідно розподілу обов’язків.

Начальник митниці                                                                                       Ю.В. Сєваст’яновПОГОДЖЕНО:

Начальник Луганського
прикордонного загону                                                                                   А.С. КорольДодаток 1

Додаток 2 

 

Добавить комментарий

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

« наказ від 25.06.2010 № 412 "Про створення тимчасової зони митного контролю та затвердження Положення про тимчасову зону митного контролю на території залізничної станції Штерівка"   НАКАЗ від 25 .06.10 № 416 "Про створення постійної зони митного контролю та затвердження Положення про постійну зону митного контролю на території митного поста «Червонопартизанськ»" »