Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Оприлюднення документів >


>


Накази Луганської митниці після держ. реєстрації >


>


Наказ Луганської митниці від 17.06.10 № 376 "Про створення тимчасової зони митного контролю та затвердження Положення про тимчасову зону митного контролю на території ЗАТ „Луганський патронний завод"

Наказ Луганської митниці від 17.06.10 № 376 "Про створення тимчасової зони митного контролю та затвердження Положення про тимчасову зону митного контролю на території ЗАТ „Луганський патронний завод"

Печать E-mail
(0 голосов)
22.07.2010 р.
ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЛУГАНСЬКА МИТНИЦЯ
НАКАЗ
Луганськ

17.06.2010                                                                                   № 376Зареєстровано в Головному управлінні
юстиції у Луганській області
«23» червня 2010р. за №12/990


Про створення тимчасової зони
митного контролю та затвердження
Положення про тимчасову зону митного
контролю на території ЗАТ „Луганський
патронний завод”


Відповідно до статті 48, 49, 50, 51, 52, Митного кодексу України від 11.07.2002 № 92- IV, постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.2002 № 1947 “Про затвердження Порядку створення зон митного контролю та їх функціонування і Порядку надання дозволу на розміщення у зонах митного контролю споруд та об’єктів інфраструктури, що належать іншим, ніж митні, органам державної влади, які здійснюють контроль під час переміщення товарів через митний кордон України” (із змінами),

Н А К А З У Ю:


1. Створити тимчасову зону митного контролю на території ЗАТ «Луганський патронний завод», за адресою вул.Поштова, 1м, Балка довга.

2. Затвердити Положення про тимчасову зону митного контролю на території ЗАТ „Луганський патронний завод” (далі Положення) додається.

3. Начальнику відділу митного оформлення № 1:

3.1 Організувати вивчення та неухильне виконання особовим складом вимог Положення.

3.2. Забезпечити дотримання співробітниками контрольних служб та інших осіб вимог Положення.

4. Начальнику юридичного відділу організувати реєстрацію наказу в Головному управлінні юстиції у Луганській області.

5. Начальнику відділу організаційного та документального забезпечення:

5.1. Довести цей наказ до відділу організації митного контролю, відділу митного оформлення № 1, служби боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил.

5.2. Забезпечити опублікування цього наказу у засобах масової інформації.

6. Начальнику відділу організації митного контролю забезпечити внесення відповідних змін до програмно-інформаційного комплексу «ТЗМК та підприємства-посередники Луганської митинці» програмного забезпечення «Єдиний програмний комплекс Луганської митниці» (LGC).

7. Встановити, що даний наказ набирає чинності через десять днів після дня його реєстрації в Головному управлінні юстиції у Луганській області, але не раніше дня його офіційного опублікування.

8. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника начальника митниці.


Начальник митниці                                                                                                             Ю.В.Сєваст’яно
 

Добавить комментарий

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

« Нааз Луганської митниці від21.06.1- № 386 "Про створення постійної зони митного контролю та затвердження Положення про постійну зону митного контролю на складі Луганської митниці"   Наказ Луганської митниці від 15.01.10 № 15 »