Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Новини >


>


Прес-релізи >


>


Митники святкують професійне свято

Митники святкують професійне свято

Печать E-mail
(2 голосов)
25.06.2010 р.
       foto1.jpg  25 червня Луганські митники святкують 19 річницю створення Державної митної служби України. Саме 1991 року Верховна Рада ухвалила Закон України «Про митну службу в Україні».
       За ці дев’ятнадцять років митниця - однолітка Украинскої держави – зробила колосальний крок уперед, перетворившись в міцну технологічну систему, яка здатна виконувати свої функції на високому рівні.
Досягнуті позитивні результати свідчать про значні зусилля колективів кожного митного органу, в т.ч. й Луганської митниці, з виконання поставлених урядом і Президентом завдань, професіоналізм, відповідальність та наполегливість працівників митної служби.


      Одним з пріорітетних напрямків діяльності митниці залишається боротьба з контрабандою. Контрабанда – явище дуже старе. Згадування про неї міститься в давньогрецьких і давньоримських описах істориків. Тоді і виникла необхідність у професії, люди б якої боролись з цим негативним явищем. Наскільки ефективна така боротьба в Луганській митниці говорять цифри. Тільки за останні півроку працівниками служби боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил виявлено 183 факти порушень митних правил, на суму 6 млн. 90 тис.грн., з них заведено 48 справ окремої категорії, на суму 3 млн. 717 тис.грн. Рішеннями митниці по справах про ПМП накладено штрафів на суму 22,6 тис.грн., судом застосована конфіскація предметів правопорушень на суму 1 млн. 105 тис.грн., накладено штрафів на суму 105,7 тис.грн.
      Запорукою професіоналізму та ефективного виконання посадових обов’язків являється своєчасне отримання найновіших знань у сфері митного законодавства. Реалізація концепції “навчання протягом життя” в Луганській митниці здійснюється шляхом підвищення кваліфікації, дистанційного навчання тощо. Вже другий рік поспіль представники від Луганської митниці стають переможцями всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» в сфері митної справи.
      Більшу частину особового складу митниці складають люди, які безпосередньо задіяні у митному контролі та оформленні. Саме завдяки їм здійснюється головна задача митних органів – наповнення державного бюджету.Так лише за одну добу митні пости у пунктах пропуску, в середньому, оформлюють 50 ВМД, здійснюють пропуск близько 7000 громадян.
      Митниця - це унікальна структура, яка об’єднує інтереси держави та суспільства. Для уряду митниця - джерело поповнення дохідної частини бюджету, для населення - гарант якості продукції, економічної та екологічної безпеки. Забезпечуючи неухильне виконання митних правил, перекриваючи шляхи надходження контрабанди, саме митники зміцнюють національну безпеку та сприяють підйому економічного потенціалу України.
 
« До уваги мешканців та гостей Луганської області!   На Луганщині викрито схему незаконного привласнення дизельного пального »