Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Інформаційний стенд >


>


Брокерам та декларантам >


>


На шахраїв чекає суворе покарання

На шахраїв чекає суворе покарання

Печать E-mail
(2 голосов)
08.06.2010 р.
     5 червня близько 11 години у п/п «Ізварине», під час проведення митного контролю автомобіля folc.jpg «Фольксваген-Пассат», за кермом якого знаходився гр. України був виявлений факт неправомірного ввозу та використання на території України даного транспортного засобу, що потягло за собою недобори митних платежів.


     Прямуючи з РФ до України громадянин надав документи, які підтверджують громадянство РФ та право на володіння авто, що дозволило йому уникнути сплати обов’язкових для українців зборів. Час знаходженя чоловіка на території України становить 1 добу, а під час здійснення митного контролю, який він проходив повертаючись до РФ, в кармані барсетки були виявлені паспорти РФ та України.
     У відношенні чоловіка був складений протокол про ПМП, за ознаками ст. ст. 336, 355 МК України – дії, спрямовані на неправомірне звільнення від сплати податків і зборів або зменшення їх розміру шляхом заявлння в митній декларації неправдивих відомостей та надання митному органу документів з такими відомостями як підстави для звільненя від сплати податків і зборів, а також неправомірні операції з транспортними засобами, шо перебувають під митним контролем. Автомобіль вартістю 80 000 грн. вилучений.
 

Добавить комментарий

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

« Наказ Держмитслужби від 17.06.10 № 650   До уваги митних брокерів та суб’єктів ЗЕД! »