Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Оприлюднення документів >


>


Документи ДМСУ, що підлягають оприлюдненню >


>


Наказ ДМСУ від 05.05.10 № 433 "Про затвердження Графіків особистого прийому громадян"

Наказ ДМСУ від 05.05.10 № 433 "Про затвердження Графіків особистого прийому громадян"

Печать E-mail
(1 голос)
07.05.2010 р.
ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
НАКАЗ
Київ
05.05.10                                                                                            № 433


Про затвердження Графіків
особистого прийому громадян


На виконання Закону України від 02.10.96 №393/96-ВР „Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, наказу Держмитслужби України від 14.09.2009 № 855 «Про затвердження Порядку розгляду звернень та особистого прийому громадян у Державній митній службі України, інших митних органах, спеціалізованих митних установах і організаціях» та у зв’язку зі зміною структури Державної митної служби України
Н А К А З У Ю:

1. Затвердити Графік особистого прийому громадян керівництвом Державної митної служби України та Графік особистого прийому громадян керівниками департаментів та управлінь Державної митної служби України (далі – Графіки), що додаються.

2. Установити, що за відсутності керівника, зазначеного в Графіку, особистий прийом проводить інша посадова особа, яка виконує його обов’язки.

3. Заступникам Голови Державної митної служби України, керівникам департаментів та управлінь Державної митної служби України (далі – Держмитслужба) під час планових відряджень до регіонів проводити особистий прийом громадян у митних органах за попереднім записом.

4. Керівникам регіональних митниць та митниць забезпечити:

4.1. Попереднє інформування громадськості про проведення особистого прийому громадян посадовими особами Держмитслужби під час
планових відряджень до регіонів, здійснення попереднього запису та організацію особистого прийому громадян.

4.2. Надання інформації Управлінню справами за формою, наведеною у додатку до цього наказу, в дводенний термін після проведення прийому громадян посадовими особами Держмитслужби.

5. Начальнику відділу з питань взаємодії із засобами масової інформації та зв’язків з громадськістю забезпечити розміщення Графіків на Веб-сайті Держмитслужби.

6. Начальнику Управління справами забезпечити розміщення Графіків у кімнаті прийому відвідувачів центрального апарату Держмитслужби та здійснювати контроль за їх дотриманням.

7. Начальникам митних органів, спеціалізованих митних установ та організацій оновлювати (у разі кадрових змін) графіки особистого прийому громадян керівництвом і забезпечувати їх розміщення на інформаційних стендах.

8. Відповідальність за організацію та проведення особистого прийому громадян в митних органах, спеціалізованих митних установах та організаціях покласти на їх керівників.

9. Уважати таким, що втратив чинність, наказ Держмитслужби від 23.03.2009 № 257 «Про затвердження графіків особистого прийому громадян».

10. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Держмитслужби Гутника А.Є.


Голова Служби                                                                                                І.Г.Калєтнік
Додатки:
 

Добавить комментарий

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

« Наказ ДМСУ від 03.06.10 № 569 "Про затвердження Узагальнюючого податкового роз'яснення щодо сплати податків та зборів (обов’язкових платежів) при відчуженні автомобілів, визнаних гуманітарною допомогою"   Наказ ДМСУ від 30.04.10 № 430 "Про внесення змін до наказу Держмитслужби України від 26.04.2006 № 335" »