Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Новини >


>


Прес-релізи >


>


Митниця підвела підсумки

Митниця підвела підсумки

Печать E-mail
(8 голосов)
21.04.2010 р.
     customs-ukr.jpg  20 квітня відбулася підсумкова нарада Луганської митниці за результатами діяльності протягом 1 кварталу 2010 року.
     За три місяці поточного року Луганською митницею забезпечено перерахування до Державного бюджету України податків та зборів, контроль за справлянням яких покладено на митні органи майже 240 млн.грн., що майже у 2,4 рази більше за показники аналогічного періоду минулого року.

    Основними факторами, які сприяли досягненню митницею таких результатів у находженні податків і зборів до Держбюджету України були:
 - значне збільшення обсягів оформленного у митному відношенні імпортного товарообігу у порівнянні з відповідним періодом минулого року (з 62,5 млн.$ до 142, 4 млн.$);
 - проведення відповідних організаційних та контрольних заходів керівництвом та підпорядкованим йому особовим складом митниці, в першу чергу звертаючи увагу на правильність визначення митної вартості товарів, проведення класифікаційної роботи та визначення країни походження товарів, що дозволило додатково перерахувати до Держбюджету України 27, 1 млн. грн.
    Разом з цим, найбільші надходження до Держбюджету забезпечено за рахунок імпортних поставок промислового обладнання, сировини та матеріалів наступними підприємствами: ВАТ «Алчевськкокс»; ВАТ «АМК»; ВАТ «ХК «Луганськтепловоз»; ЗАТ «Луганський трубний завод»; ТОВ «Трейд-Груп-Мар»; ВАТ «Стахановський вагонзавод»; ВАТ «Стахановський завод феросплавів»; ТОВ «Глорія Джинс» та ін.
    Боротьба з контрабандою та порушеннями митних правил – одне з пріоритетних завдань, покладних на митні органи. Протягом 3 місяців 2010 року порушено 3 кримінальних справи про контрабанду, на загальну суму понад 922,5 тис. грн., з них:
 - за ст.305 КК України – 2 справи, вилучено опію – 0,18 гр., марихуани – 81 гр., порушені у відношенні осіб, 2 особи затримані у порядку ст.106 КПК України),
 - за ст.201 КК України – 1 справа, на суму 922 521 грн. (предмет правопорушення – автобус (вилучений), справа порушена у відношенні особи).
    Всі кримінальні справи передані за підслідністю у СВ УСБУ України в Луганській області. Проводиться досудове слідство.
    За фактами порушень митного законодавства протягом звітного періоду складено 90 протоколів про порушення митних правил, на суму понад 3 млн. 400 тис. грн. В тому числі заведено 17 справ окремої категорії, вартість предметів правопорушень по яких 2 млн. 24 тис. грн., що складає 19 % по кількості та 60 % по сумі, від загальної кількості виявлених правопорушень.
   Майже 42 % загальної кількості порушених справ складають такі, у яких предметом правопорушення були промислові товари, сировина та матеріали (на суму 1 млн. 427 тис. грн.), 6 % - справи, у яких предметом правопорушення була валюта (на суму 209 тис. грн.), 8 % - справи, де предметом правопорушення були продовольчі товари та сільгосппродукція (на суму 279 тис. грн.), 44 % - справи, де предметом правопорушення були транспортні засоби (на суму 1 млн. 485 грн.).
    Виявлено 5 випадків незаконного переміщення, пневматичної, холодної, газової зброї.
У 3 випадках затримання наркотичних засобів вилучено 271,8 гр. марихуани, 0,18 гр. опію. 2 випадки переміщення психотропних лікарських засобів (вилучено 40 таблеток та 80 мл. суспензії).
Також виявлено 1 факт незаконного переміщення історично-культурних цінностей (книги – 3 шт.).

 
« Митники провели відомчу телефонну конференцію із залученням ЗМІ та представників бізнесу   «Митниця і бізнес – партнери» »