Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Митниця в об'єктиві

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Новини >


>


Прес-релізи >


>


За підсумками роботи у лютому 2008 року Луганською митницею перевиконано план

За підсумками роботи у лютому 2008 року Луганською митницею перевиконано план

Печать E-mail
(3 голосов)
Автор Administrator   
02.06.2008 г.
У Державний бюджет України від зовнішньоекономічної діяльності підприємств і фізичних осіб було перераховано податків і зборів майже 126,9 млн. грн. При цьому, показники поточного року перевищили минулорічні більш, ніж у 8 разів.. Поряд з цим з цим, заплановані для Луганської митниці Державною митною службою України на лютий місяць поточного року планові показники по надходженню митних платежів до Держбюджету у розмірі 52,3 млн. грн., перевиконані працівниками Луганської митниці більш, ніж на 74,5 млн.грн. Таким чином, бюджетне завдання Уряду України виконане на 242,6%.
Виконання планових показників досягнено завдяки сплати суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності ПДВ грошовими коштами. Так, в загальній сумі перерахованих до Держбюджету податків та зборів 117,2 млн. грн. складає податок на додану вартість, тоді як за аналогічний період минулого року його надходження були на рівні 9,1 млн. грн..
При цьому, левова частина надходжень (майже 111,1 млн. грн.) до Держбюджету України за звітний період забезпечена за рахунок імпортних поставок промислового обладнання, сировини та матеріалів наступних підприємств регіону: ВАТ „Алчевський коксохімічний завод”, ВАТ „Алчевський металургійний комбінат”, ВАТ „ХК „Луганськтепловоз”, ТОВ „Укрінвестбуд”, ВАТ „Стахановський вагонзавод”.
З початку поточного року митниця спрямувала до Держбюджету України понад 167,1 млн. грн..
 
« Наповнення Держбюджету