Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Новини >


>


Оперативні зведення >


>


Кому непощастило 13 березня

Кому непощастило 13 березня

Печать E-mail
(4 голосов)
18.03.2010 р.
        13333.jpg Багато хто вважає число 13, м’яко кажучи, не дуже счастливим. Несчастливым воно виявилось и для двох громадян, які в суботу намагалися перетнути кордон України.
       13 березня у пункті пропуску "Червона Могила", при проведенні митного контролю пасажирського поїзду сполученням "Баку-Харків", в одному з вагонів були виявлені запчастини до наручних годинників в асортименті – 12 наймен. Власник, яким виявився гр. Азербайджану, вирішив, що перевозити такий цінний товар надійніше за все у наволочці, де ніхто його не виявить, навіть митники. Тепер же чоловіку доведеться відповідати за Законом за дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю.
       За даним фактом складений протокол про ПМП, за ознаками ст.352 МК України. Товари, вартістю майже 7 000 грн., вилучені.
      Того ж дня був затриманий гр. Росії, який прямував з України до РФ.
При проведенні митно-прикордонного контролю автомобілю “ВАЗ-2114” співробітниками пункту пропуку «Ізварине» були виявлені та вилучені лікарські засоби, які він намагався перемістити через кордон по смузі спрощеного митного контролю. Препарати, а саме: "MINIAS" – 1 флакон по 20 мл., "Лорметазепам" – 2 флакони по 20 мл., "LEXOTAN" – 1 флакон по 20 мл., містять психотропні речовини, тому їх обіг потребує контролю, а переміщення – відповідного дозвільного документу, якого чоловік митникам не надав.
      За даним фактом складений протокол про ПМП, за ст.339 МК України. Лікарські засоби вилучені.

 
« Родом з минулого...   Мисливський ніж для самооборони »