Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Інформаційний стенд >


>


Громадянам >


>


Наказ ДМСУ від 28.12.09 № 1254 "Про внесення змін до Узагальнюючого податкового роз’яснення щодо оподаткування товарів і транспортних засобів, що ввозяться (пересилаються) громадянами на митну територію України"

Наказ ДМСУ від 28.12.09 № 1254 "Про внесення змін до Узагальнюючого податкового роз’яснення щодо оподаткування товарів і транспортних засобів, що ввозяться (пересилаються) громадянами на митну територію України"

Печать E-mail
(0 голосов)
31.12.2009 р.
ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

Київ

28.12.09                                                                           № 1254


Про внесення змін до Узагальнюючого
податкового роз’яснення щодо
оподаткування товарів і транспортних
засобів, що ввозяться (пересилаються)
громадянами на митну територію УкраїниЗ метою забезпечення однозначного тлумачення окремих положень законодавства з питань оподаткування, керуючись підпунктом 4.4.2 статті 4 Закону України «Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами», та відповідно до наказу Державної митної служби України від 26.07.2005 № 703 «Про затвердження порядку надання митними органами роз’яснень окремих положень законодавства»,

Н А К А З У Ю:

1. Викласти Узагальнююче податкове роз’яснення щодо оподаткування товарів і транспортних засобів, що ввозяться (пересилаються) громадянами на митну територію України, затверджене наказом Державної митної служби України від 24.07.2008 № 811, у редакції, що додається.
2. Начальникам митних органів інформувати про вимоги цього наказу платників податків (громадян і заінтересовані організації), у тому числі шляхом висвітлення його в місцевих засобах масової інформації та на наочних інформаційних стендах у місцях розташування відповідних підрозділів митниці й у пунктах пропуску через державний кордон України.
3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Державної митної служби України Піковського І.О.


Голова Державної
митної служби України                                                                                               А.В. Макаренко


ПОГОДЖЕНО:

Перший заступник
Міністра фінансів України


«____» ______________ 2009 р.
І.Уманський


Додаток:
 

Добавить комментарий

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

« Про проведення міжнародної товариської зустрічі з міні-футболу   Сайт Прес-служби ДМСУ - для громадян, журналістів та усіх бажаючих »