Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Новини >


>


Оперативні зведення >


>


Дорослі іграшки....

Дорослі іграшки....

Печать E-mail
(3 голосов)
29.10.2009 р.
         pistol.jpg Кажуть, із віком змінюються не іграшки, а лише їх вартість і якщо хлопцям подобається іграшкова зброя, то дорослим чоловікам – справжня. Одного такого дорослого любителя затримали співробітники Луганської митниці.
        27 жовтня при проведенні митного контролю автомобіля "Фольксваген Гольф" у пункті пропуску "Красна Талівка", в салоні автомобілю був виявлений пристрій для відстрілу набоїв з гумовою кулею "Оса ПБ-4-1" та набої до нього – 3 шт. При цьому пістолет власник не ховав: переміщуючи його в передніх дверцятах авто, він вирішив просто не говорити про його наявність, таким чином порушуючи норму Митного кодексу.
        За даним фактом складений протокол про ПМП, за ст.339 МК України – порушення встановленого порядку проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю, тобто наявність під час проведення митного контролю в особи, яка формою проходження митного контролю обрала проходження через таку зону (коридор), товарів, заборонених або обмежених до переміщення через митний кордон України, або товарів у кількостях, що перевищують неоподатковувану норму переміщення через митний кордон України. Незадекларований пістолет та набої, загальною вартістю 1 515 грн., які гр. Росії перемістив з Росії до України по смузі спрощеного митного контролю, вилучені.

 
« Обираючи власну безпеку - важливо не порушити межі безпеки інших!   Мисливець за старовиною! »