Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Новини >


>


Оперативні зведення >


>


Чи варта доза "гарного настрою" викинутих з життя років?

Чи варта доза "гарного настрою" викинутих з життя років?

Печать E-mail
(5 голосов)
18.06.2009 р.
            16 червня близько 19:00 у пункті пропуску "Червонопартизанськ", при проведенні митного контролю до гр.РФ, який пішки s.jpg прямував з України до Росії, привернув увагу співробітників митниці службовий пес, який відреагував на присутність в особи наркотичної речовини. Було прийняте рішення про проведення особистого огляду, в результаті якого був виявлений шприц, місткістю 10 мл., з рідиною коричневого кольору, у кількості близько 5 мл. За результатами експертного дослідження рідина в шприці – це особливо небезпечний наркотичний засіб, обіг якого заборонений – концентрат з макової соломи (екстракційний опій). Дозу «гарного настрою» 21-річний мешканець Ростовської області сховав на тілі під білизною, попередньо загорнувши шприц у поліетилен.
             За даним фактом, 17 червня у відношенні правопорушника було порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 305 КК України – контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, тобто їх переміщення через митний кордон України поза митним контролем або з приховуванням від митного контролю.Покарання за даний злочин передбачає позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років з конфіскацією наркотичних засобів, що були предметом контрабанди, та з конфіскацією майна.
              Того ж дня в районі пункту пропуску "Ізварине", був затриманий гр.України – ще одна «жертва бездумного задоволення».Пішки він перемістив з Росії до України поза митним контролем невисушену речовину рослинного походження зеленого кольору, вагою близько 300 грамів.
              За даним фактом складено протокол про порушення митних правил, за ознаками ст.351 МК України – дії, спрямовані на переміщення товарів, через митний кордон України поза митним контролем, тобто їх переміщення через митний кордон України поза місцем розташування митного органу. Речовина вилучена. Точна вага вилученої речовини та її належність до наркотичних засобів буде встановлена і повідомлена пізніше.


 
« Митниця дає "зелене світло"!...за умови дотримання встановлених норм   "Банановий бізнес" під загрозою »