Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Митниця в об'єктиві

Корисні посилання

www.customs.gov.ua
www.dbridge.com.ua

Авторизація






Ещё не зарегистрированы?
Головна arrow Інформаційний стенд arrow Суб'єктам ЗЕД arrow Наказ Державної митної служби України від 06.04.09 № 306

Наказ Державної митної служби України від 06.04.09 № 306

Печать E-mail
(0 голосов)
Автор Пресцентр   
18:06:2009 пїЅ.
ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

Київ

06.04.09                                                                                                                                                   № 306


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
„ 29 ” травня 2009 р.
за № 470/16486




Про затвердження форми звіту
про цільове використання товарів,
увезених на митну територію України
зі звільненням від оподаткування

З метою забезпечення виконання пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 14.05.2008 № 444 „Питання ввезення на митну територію України енергозберігаючих матеріалів, обладнання, устаткування та комплектуючих”, пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2008 № 1163 „Про затвердження номенклатури та кількості товарів, операції з ввезення і вивезення яких здійснюються відповідно до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про переміщення товарів у рамках співробітництва в освоєнні космічного простору, створенні та експлуатації ракетно-космічної та ракетної техніки” та пункту 7 Порядку ввезення промисловими підприємствами на митну територію України товарів з метою створення нових виробництв із впровадженням енергозберігаючих технологій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2009 № 284,
Н А К А З У Ю:

1. Затвердити форму звіту про цільове використання товарів, увезених на митну територію України зі звільненням від оподаткування (додається).

2. Уважати таким, що втратив чинність, наказ Державної митної служби України від 08.07.2008 № 735 „Про затвердження форми Звіту про цільове використання окремих товарів”, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 22.07.2008 за № 670/15361.

3. Департаменту митних платежів (Джигалов С.О.) та Юридичному департаменту (Бабюк В.Л.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Керівникам митних органів:

4.1. Забезпечити дотримання вимог цього наказу та контроль за цільовим використанням зазначених товарів.

4.2. Інформувати про вимоги цього наказу суб’єктів підприємницької діяльності шляхом висвітлення його в місцевих засобах масової інформації та на наочних інформаційних стендах у місцях розташування відповідних підрозділів митних органів і в пунктах пропуску через державний кордон України.

5. Установити, що наказ набирає чинності через 10 днів після його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Служби Піковського І.О.


Голова Державної
митної служби України                                                                                                                                                                          А.В.Макаренко



 

Добавить комментарий

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

« Лист ДМСУ від 19.06.09 № 10/1-1/846-ЕП "Щодо зміни в митному законодавстві на території Європейського Союзу"   Лист Державної митної служби від 12.06.09 № 11/6-10.9/5588-ЕП "Про ліцензування посередницької діяльності митних брокерів" »