Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Митниця в об'єктиві

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Новини >


>


Оперативні зведення >


>


На варті правопорядку

На варті правопорядку

Печать E-mail
(2 голосов)
Автор Пресцентр   
02.06.2009 г.
stop.jpg 29 травня у п/п "Ізварине" Луганської митниці, при виїзді з України був затриманий чоловік, стосовно якого, пізніше, було складено протокол про порушення митних правил. Підставою для цього стало звичайне бажання громадянина зекономити.
4 травня громадянин ввіз на митну територію України в режимі "тимчасове ввезення" автомобіль "Фольксваген Транспортер", зареєстрований в РФ, та користувався ним на території України до 29 травня. В якості підстав для пропуску на митну територію з наданням пільг по митним платежам, він надав на м/п "Ізварине" паспорт громадянина Російської Федерації. При цьому приховавши, що має постійне місце проживання на території України.
Згідно п.36 ст.1 Митного Кодексу України – громадяни, які мають постійне місце проживання на території України, у тому числі ті, що тимчасово перебувають за кордоном, являються резидентами. Таким чином, громадянин маючи постійне місце проживання на території України і являючись громадянином-резидентом, неправомірно ввіз та використовував на митній території України автомобіль "Фольксваген Транспортер" без дотримання вимог, обмежень та умов митного режиму "тимчасове ввезення", що призвело недобори митних платежів. При вивезенні вказаного транспортного засобу власник був затриманий.
В діях особи містяться ознаки правопорушень, передбачених ст.ст.336, 355 МК України – дії, спрямовані на неправомірне звільнення від сплати податків і зборів або зменшення їх розміру та неправомірні операції з товарами, транспортними засобами, що перебувають під митним контролем, зміна їх стану, користування та розпорядження ними. Автомобіль, вартістю 190 000 грн., вилучений.


 
« Митники затримали "спортсмена" із 168 парами змінного взуття!   "До" кордону - на авто, "після" - пішки! »