Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Новини >


>


Оперативні зведення >


>


За здоров'ям поза Законом

За здоров'ям поза Законом

Печать E-mail
(3 голосов)
15.04.2009 р.
           mutnuk.jpg Їжа сучасної людини є не тільки носієм пластичних та енергетичних матеріалів, а й джерелом компонентів не харчового характеру, серед яких чимало компонентів не природного або компонентного походження. За останні роки людство схаменулось і докладає багато зусиль для того, щоб повернути їжі її природні інградієнти корисні для здоров‘я. Саме з цією метою в кінці 20 століття для поповнення ї збагачення раціону харчування сучасної людини вітамінами, мінеральними речовинами та іншими компонентами, завдяки досягненням сучасної науки, був створений новий клас продуктів - біологічно-активні добавки (БАД), які за зовнішнім виглядом нагадують фармакологічні препарати, а змістом і можливостях використання їх можна віднести до їжі.
           Цією проблемою перейнялася і мешканка Республіки Башкортостан, яка у справах перебувала на території Україні і додому вирішила повертатись не «з пустими руками», при цьому попіклувалась вона про всю родину – прихопивши 92 флакони БАД в асортименті. Ну а як вже взялася за здоров’я, то куди ж без зубної пасти «Горькая гречиха», чи не предмету першої необхідності 21 століття, як стверджує рекламодавець. Та от чи на радостях, чи з метою ухилення від сплати митних платежів, про наявність в неї товару, вартістю більше 38 000 грн., громадянка РФ не повідомила співробітникам митного поста «Червона Могила», якими під час митного контролю поїзду сполученням «Сімферополь-Свердловськ» і був виявлений даний факт.
             У відношенні громадянки було порушено справу про порушення митних правил за ознаками ст. 340 МК України – недекларування товарів, що переміщуються через митний кордон України, тобто незаявлення за встановленою формою точних відомостей (наявність, найменування або назва, кількість тощо) про товари, які підлягають обов'язковому декларуванню у разі переміщення через митний кордон України. Весь товар вилучено.
 
« Зірвана "бізнес-компанія"   Любителі скутерів залишились без запчастин до своїх залізних улюбленців »