Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Новини >


>


Оперативні зведення >


>


І знов про незаконний обіг наркотичних засобів

І знов про незаконний обіг наркотичних засобів

Печать E-mail
(4 голосов)
04.03.2009 р.
         Як відомо, наркоманія є складною проблемою сучасного суспільства, що має соціальний, економічний, правовий, медичний та інші аспекти. Не є секретом також і те, що ефективне запобігання поширенню вживання наркотиків забезпечується лише комплексно: з одного боку, забезпечуючи належний рівень законодавчого регулювання обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, а з іншого, - створюючи ефективну систему протидії поширенню наркоманії.
          В Україні питання правового регулювання обігу наркотичних засобів регламентують майже 90 нормативних актів рівня законів та підзаконних нормативних актів і хоча б з основними з них необхідно ознайомитись, щоб не мати клопоту в майбутньому, тим паче, коли вирушаєш у подорож, до іншої країни.
          Не врахував цього гр.України, який 27 лютого намагався перетнути кордон у п/п «Красна Талівка». При проведенні митного контролю а/м «Мерседес-Бенц», за кермом якого він перебував, були виявлені та вилучені 60 таблеток «Феназепаму». Згідно Списку N 2 Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 6 травня 2000 р. N 770 – «Феназепам» відноситься до психотропних речовини, обіг яких обмежено. В даному випадку водій не заявив про наявність в нього таблеток, тим самим порушивши норму ст. 340 Митного кодексу України – недекларування товарів, що переміщуються через митний кордон України, тобто незаявлення за встановленою формою точних відомостей (наявність, найменування або назва, кількість тощо) про товари, які підлягають обов'язковому декларуванню у разі переміщення через митний кордон України.
          За даним фактом складено протокол про порушення митних правил.

 
« "Із сумлінням не розминешся - кажуть у народі, - втім, як і з митниками на кордоні"   Митники приєднались до боротьби з «ТВ-залежністю» »