Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Новини >


>


Оперативні зведення >


>


за перетинання кордону медалі не дають!

за перетинання кордону медалі не дають!

Печать E-mail
(5 голосов)
11.02.2009 р.
          10 лютого, близько дванадцятої години ночі у п/п “Красна Талівка”, при проведенні митного контролю автомобілю "Хонда Аккорд", у гр.України були виявлені та вилучені незадекларовані нагороди, а саме: медаль "Ветеран труда" – 2 шт.; медаль "50 лет Победы в Великой Отечественной Войне" – 1 шт.; медаль "Учаснику Трудового Фронта" – 1 шт. дані цінності він намагався перемістити з України до Росії по смузі спрощеного митного контролю.
           Зона спрощеного митного контролю («зелений коридор») призначена для спрощеного митного контролю товарів, які не підлягають обов’язковому письмовому декларуванню та оподаткуванню і на переміщення яких через митний кордон України не встановлено заборон або обмежень, в решті випадків - митне оформлення здійснюється в режимі «червоного» коридору із заповненням митної декларації. Тож, обравши «зелений коридор» правопорушник сам вирішив свою подальшу долю, та долю маленького, але цінного вантажу.
           За даним фактом складенo протокол про ПМП, за ст.339 МК України – порушення встановленого порядку проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю. 
« Паління шкодить не лише здоров'ю, а й б'є по кишені   митниками вилучено 100 грамів конабісу »