Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Митниця в об'єктиві

Корисні посилання

www.customs.gov.ua
www.dbridge.com.ua

Авторизація


Ещё не зарегистрированы?
Головна arrow Інформаційний стенд arrow Суб'єктам ЗЕД arrow з 1 січня 2009 року при відсутності електронної копії книжки МДП пропуск транспортних засобів з вантажами буде заборонено.

з 1 січня 2009 року при відсутності електронної копії книжки МДП пропуск транспортних засобів з вантажами буде заборонено.

Печать E-mail
(10 голосов)
Автор Пресцентр   
22:12:2008 пїЅ.
          З метою відпрацювання механізмів прискорення обігу товарів, які переміщуються на умовах Міжнародної митної конвенції МДП, Держмитслужбою України було прийнято рішення щодо запровадження Тимчасового порядку митного оформлення товарів, що ввозяться за процедурою МДП. Дія Порядку застосовувалась в пунктах пропуску для автомобільного сполучення "Ягодин - Дорохуськ" Ягодинської митниці, "Краковець - Корчова" Львівської митниці, "Ужгород - Вишнє-Нємецьке" Ужгородської митниці. Запровадження зазначеного Порядку розпочиналось з 14.08.2008 до окремого розпорядження Держмитслужби України.
          Якщо одержувачем товарів до або на момент їх митного оформлення не було надано митним органам попередню митну декларацію (ПД) або попереднє повідомлення про намір увезти товари на митну територію України (ПП), пропуск на територію України транспортних засобів з вантажами здійснювався за книжками МДП.

           Листом Держмитслужби від 15.12.08 № 11/6-19/13683 припинено дію зазначеного порядку, а пропуск на територію України транспортних засобів з вантажами за книжками МДП при відсутності ПП або ПД в ЄАІС Держмитслужби митними органами України заборонено.
           Листом Держмитслужби від 01.12.08 № 11/6-19/13100 доведено інформацію, що з 1 січня 2009 року на території Європейського Співтовариства всі операції транзиту на умовах Конвенції МДП (TIR) в обов'язковому порядку здійснюватимуться з використанням європейської митної інформаційної системи NCTS (New Customs Transit System).
            Перевізники-держателі книжок МДП як з ЄС, так і з інших країн, будуть зобов'язані здійснювати завчасне передавання даних з книжки МДП (декларації МДП) в електронному вигляді до системи NCTS митних органів Європейського Співтовариства. Ці дії є обов'язковими, коли:
а) операція МДП починається у митниці відправлення у країні ЄС;
б)операція МДП починається у прикордонній митниці в'їзду на територію ЄС.
Разом з тим, як і раніше, буде необхідно надавати митним органам книжку МДП в якості митного документу.
             У зв'язку з цим, з 1 січня 2009 року при відсутності електронної копії книжки МДП пропуск транспортних засобів з вантажами буде заборонено.


 

Добавить комментарий

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

« лист Держмитслужби від 23.12.08 № 09/2987-ЕП   Наказ Держмитслужби 16.12.08 № 1410 Про визначення зон діяльності та внесення змін до деяких наказів Держмитслужби »