Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Опитування

Який сервіс Ви хотіли б найбільше бачити на сайті Луганської митниці?

Авторизація

Корисні посилання

Сайт Прес-служби ДМСУ
 

"Чума" ХХІ сторіччя!

Печать E-mail
(8 голосов)
10.12.2008 р.
      Питання наркоманії на сьогодні постало перед суспільством дуже гостро і цілком справедливо її назвали «чумою ХХ століття». На жаль, доводиться констатувати, що це захворювання перейшло разом із людством до нового сторіччя. Один із випадків, що є підтвердженням сучасного «хворобливого» стану суспільства, був виявлений спільним нарядом співробітників пункту пропуску «Ізваріне» і Служби митної варти Луганської митниці та прикордонного загону в Луганській області.
      Сьогодні, близько першої години ночі, у пункті пропуску «Ізваріне», при проведенні митного контролю, у гр. РФ був виявлений лікарський засіб «Зестра» - 70 таблеток. Увагу митників привернула нервова поведінка громадянина, що в такий пізній час пішки переміщувався з України до РФ. В результаті здійснення митного контролю виявилось, що в кармані кофти правопорушник має 7 блістерів по 10 пігулок лікарського засобу «Зестра», який містіть у своєму складі прекурсор – «псевдоефедрін».
       За даним фактом Луганською митницею порушено кримінальну справу за ст.305 КК України – контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, тобто їх переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю.
На сьогоднішній день вирішення проблеми наркоманії означає позбутися майже половини проблем, які постають перед державою та суспільством і це являється одним з першочергових завдань органів державної влади. 
« "Забув" про ноутбук   Зима, як завжди, підкралась непомітно »

Курс валют НБУ

Курс долара США Курс Євро Курс російського рубля Курс швейцарського франку

Прес-служба ДМСУ