Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Митниця в об'єктиві

Корисні посилання

www.customs.gov.ua
www.dbridge.com.ua

Авторизація






Ещё не зарегистрированы?
Головна arrow Інформаційний стенд arrow Суб'єктам ЗЕД arrow Наказ Держмитслужби Про затвердження Порядку відображення відомостей про доплату (повернення) сум митних платежів і відкоригованих фактичних відомостей про товари, які стали відомі після закінчення митного оформлення

Наказ Держмитслужби Про затвердження Порядку відображення відомостей про доплату (повернення) сум митних платежів і відкоригованих фактичних відомостей про товари, які стали відомі після закінчення митного оформлення

Печать E-mail
(0 голосов)
Автор Пресцентр   
09:12:2008 пїЅ.
 
 
ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
НАКАЗ
Київ
25.09.08                                                                                                                                                               № 1045

 
Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
 
„1 ” грудня 2008 р.                  

за № 1148/15839                 


Про затвердження Порядку
відображення відомостей про доплату
(повернення) сум митних платежів і
відкоригованих фактичних відомостей
про товари, які стали відомі після
закінчення митного оформлення, та
внесення змін до деяких наказів
Державної митної служби України


Відповідно до статті 69, частини другої статті 81 та частини четвертої статті 90 Митного кодексу України, статей 4-6 Закону України „Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” та з метою забезпечення відображення відомостей щодо сплати донарахованих або повернення надмірно (помилково) сплачених сум митних платежів, якщо така сплата (повернення) відбувається після закінчення митного оформлення товарів із застосуванням вантажної митної декларації (далі – ВМД),

Н А К А З У Ю:

1. Затвердити Порядок відображення відомостей про доплату (повернення) сум митних платежів і відкоригованих фактичних відомостей про товари, які стали відомі після закінчення митного оформлення (далі – Порядок), що додається.

2. Унести до Порядку справляння митними органами ввізного (вивізного) та особливих видів мита під час митного оформлення товарів, що переміщуються через митний кордон України, затвердженого наказом Державної митної служби України від 23.01.2006 № 30, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 08.02.2006 за № 109/11983, такі зміни:

2.1. Абзац другий глави 7 викласти в такій редакції:

„Відомості про повернення надмірно (помилково) сплачених сум мита вносяться в доповнення до ВМД у порядку, установленому Державною митною службою України”.

2.2. Пункт 8.2 глави 8 викласти в такій редакції:

„8.2. Відомості про доплату належної суми мита вносяться в доповнення до ВМД у порядку, установленому Державною митною службою України”.

3. Пункт 5.2 глави 5 Порядку справляння податку на додану вартiсть пiд час митного оформлення товарiв, iмпортованих на митну територiю України, затвердженого наказом Державної митної служби України від 27.09.2006 № 821, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19.10.2006 за № 1128/13002, викласти в такій редакції:

„5.2. Відомості про доплату (повернення) належної суми ПДВ уносяться в доповнення до ВМД у порядку, установленому Державною митною службою України. При цьому інформуються податкові органи”.

4. Главу 7 Інструкції про порядок справляння акцизного збору в разі ввезення товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності на митну територію України, затвердженої наказом Державної митної служби України від 21.01.2000 № 33, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 08.02.2000 за № 73/4294, викласти в такій редакції:

„7. Повернення надмірно сплачених і погашення нарахованих сум податкових зобов’язань з акцизного збору

7.1. Повернення надмірно сплачених сум акцизного збору та погашення нарахованих сум податкових зобов’язань з цього збору здійснюються в порядку, установленому законодавством.

7.2. Відомості про доплату (повернення) належної суми акцизного збору вносяться в доповнення до ВМД у порядку, установленому Державною митною службою України”.
 
 
 
 
 

Добавить комментарий

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

« лист Держмитслужби України від 09.12.08 № 12/196-ЕП "Про надання роз’яснень"   Програму проведення іспитів у осіб, які бажають отримати кваліфікаційне посвідчення представника митного брокера »