Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Митниця в об'єктиві

Корисні посилання

www.customs.gov.ua
www.dbridge.com.ua

Авторизація


Ещё не зарегистрированы?
Головна arrow Інформаційний стенд arrow Суб'єктам ЗЕД arrow Розпорядження щодо організації проведення іспитів згідно з вимогами тимчасового Порядку діяльності митних брокерів та їх представників

Розпорядження щодо організації проведення іспитів згідно з вимогами тимчасового Порядку діяльності митних брокерів та їх представників

Печать E-mail
(0 голосов)
Автор Пресцентр   
05:12:2008 пїЅ.
Заступник Голови
Державної митної служби України


РОЗПОРЯДЖЕННЯ

03.12.08                                                                                                                                                                   № 1/8-р


Ректору Академії митної служби
України
Ченцову В.В.

Начальнику Хмельницького
центру підвищення кваліфікації
та перепідготовки кадрів
Войцещуку А.Д.


1) Забезпечити організацію проведення іспитів згідно з вимогами тимчасового Порядку діяльності митних брокерів та їх представників, затвердженого наказом Держмитслужби від 26.11.08 № 1334.

Термін – постійно

2) Розпочати з 15.12.08 прийом іспитів у осіб, які бажають отримати кваліфікаційне посвідчення представника митного брокера.

3) Надати до Департаменту організації та контролю за діяльністю підприємств, що надають митні послуги, списки працівників митних закладів освіти для їх включення до складу екзаменаційних та виїзних комісій.

Термін – 04.12.08

4) Забезпечити з 08.12.08 прийом та розгляд заяв від осіб, які бажають отримати кваліфікаційне посвідчення представника митного брокера, як безпосередньо у митних закладах освіти, так і виїзними комісіями митних закладів освіти.

5) Підтвердити:
- готовність митних закладів освіти розпочати процедуру прийняття іспитів у осіб, які бажають отримати кваліфікаційне посвідчення представника митного брокера;
- наявність, функціональність та належну роботу єдиного програмного забезпечення, що використовуватиметься при проведенні тестування осіб, які бажають отримати кваліфікаційне посвідчення представника митного брокера.


 

Добавить комментарий

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

« лист Державної митної служби України № 11/1-9/13364-ЕП від 04.12.08   Наказ Держмитслужби від 26.11.08 № 1334 Про затвердження тимчасового Порядку діяльності митних брокерів та їх представників »