Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Митниця в об'єктиві

Корисні посилання

www.customs.gov.ua
www.dbridge.com.ua

Авторизація


Ещё не зарегистрированы?
Головна arrow Інформаційний стенд arrow Суб'єктам ЗЕД arrow Наказ ДМС України від 28.11.08 № 1341 Про внесення змін до деяких наказів Держмитслужби

Наказ ДМС України від 28.11.08 № 1341 Про внесення змін до деяких наказів Держмитслужби

Печать E-mail
(0 голосов)
Автор Пресцентр   
02:12:2008 пїЅ.
ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
НАКАЗ
Київ

28.11.08                                                                                                                                                     № 1341


Про внесення змін до деяких наказів
Держмитслужби

Відповідно до Положення про Державну митну службу України, затвердженого постановою Кабінету Мiнiстрiв України від 18.07.07 № 940 (зі змінами), i з метою вдосконалення Класифікатора митних органів України та їх структурних пiдроздiлiв, спеціалізованих митних установ та організацій, затвердженого наказом Держмитслужби від 26.04.06 № 335 (зi змінами),

Н А К А З У Ю:

1. Абзац другий підпункту 3.1 пункту 3 наказу Держмитслужби від 10.09.08 № 991 „Про створення митного органу і визначення зон діяльності Київської регіональної та Київської обласної митниць” викласти в такій редакції:

„територію Києва та Київської області (за виключенням зони відчуження ЧАЕС i смт Вiльча, а також товарів, що переміщуються через митний кордон України громадянами, незареєстрованими в установленому законом порядку як суб’єкти підприємницької діяльності, та митне оформлення яких відповідно до законодавства України здійснюється у пунктах пропуску через державний кордон України) зi спеціалізацією митного контролю та митного оформлення товарів”.

2. Підпункт 1.4 Класифікатора митних органів та їх структурних підрозділів, спеціалізованих митних установ та організацій, затвердженого наказом Держмитслужби від 26.04.06 № 335, після рядка „Відділ митного оформлення № 4 10900 00 04” доповнити рядком такого змісту:

Сектор митного оформлення № 1  -  10900 00 11

Установити, що зазначена зміна набирає чинності за окремим розпорядженням Держмитслужби.

3. Регіональній інформаційній митниці (Копосов С.А.) протягом трьох робочих днів після видання наказу забезпечити внесення потрібних змін до відповідних програмно-інформаційних комплексів Єдиної автоматизованої інформаційної системи Держмитслужби.

4. Начальникам регіональних митниць, митниць проінформувати суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності та громадян про зміни, передбачені цим наказом.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Голови Державної митної служби України Федорова О.О.


Т.в.о. Голови Державної
митної служби України                                                                                                                                                             А.Є.Гутник

 

Добавить комментарий

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

« Наказ держмитслужби України від 26.11.08 № 1326 Про внесення змін до Класифікатора додаткової інформації, яка вноситься до графи 31 ВМД, необхідної для ідентифікації товарів при їх класифікації згідно з УКТЗЕД   внесення змін до Класифікатора додаткової інформації »