Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Авторизація

Головна >


>


Оперативні зведення
Оперативні зведення

Повідомлення про порушення митних правил, викриті співробітниками Луганської митницінаркотики

Печать E-mail
(2 голосов)
15.06.2012 р.

Знову наркотікі.14   червня 2012 р. на митному посту "Ізваріне" Луганської митниці інспекторським складом відділу СБК та ПМП, а також інспекторами м/ п "Ізваріне" у взаємодії з військовослужбовцями прикордонного загону була затримана громадянка РФ, яка переміщалася з РФ в Україну і не задекларувала наркотичний засіб "Трамадол" в кількості 5 ампул по 2   мл.   кожна .Наркотична речовина вилучена і надіслана на експертизу

 

Приблизно двома годинами раніше на тому ж посту   інспекторським складом ВБНПН та СБК   та ПМП ,інспекторами м\п   во   взаємодіі з військовослужбовцями Держприкордонслужби був   затриманний   громадянин РФ ,який у   пішому порядку перетинав кордон Украіни і намагався в чоловічий сумці(барсетці) пронести 2 (два)полімерних напівпрозорих тюбика з прозорою рідиною без запаху у кількості приблизно 10 мл. Експрес –аналізатор показав у   рідині вміст наркотичних та психотропних речовин. Рідина вилучена і відправлена на експертизу

 

наркотики

Печать E-mail
(0 голосов)
15.06.2012 р.
 

Луганські митники та прикордонники затримали 8 кілограмів наркотичної речовини

Печать E-mail
(5 голосов)
13.05.2012 р.
      pict0026.jpg 12 травня, працівники Луганської митниці разом з прикордонниками виявили підозрілу знахідку, яку спробував вивезти у напрямку виїзду з України по смузі «зеленого коридору» громадянин Росії на власному авто.
     Інспектори митного поста «Довжанський» звернули увагу на неадекватну поведінку водія. Спільно зі старшими зміни митного та прикордонного нарядів було прийнято рішення про переведення транспортного засобу на «червоний коридор» для проведення спільного поглибленого огляду. Громадянина опитали, щодо наявності в транспортному засобі предметів заборонених до переміщення через митний кордон України, однак він заявив, що такі предмети у нього відсутні.
      «Під час поглибленого огляду за спинкою заднього сидіння у спеціально виготовленому тайнику - подвійній спинці та за дверними картами задніх дверей були виявлені пакети з речовиною рослинного походження обгорнуті липкою стрічкою в кількості близько 39 пакетів, загальною масою приблизно 8 кг» - повідомив начальник Луганської митниці Денис Пудрик.
     По факту складено акт митного огляду, протокол огляду місця події, після проведення відповідної експертизи буде прийняте рішення щодо заведення карної справи за фактом контрабанди наркотичних речовин.
 

Луганські митники затримали набір ножів, старовинні ікони та Біблію 19 сторіччя

Печать E-mail
(2 голосов)
03.05.2012 р.
     dsc03301.jpg 01 травня 2012 року о 18.00 до м/п «Красна Талівка» у напрямку виїзду з України прибув автомобіль БМВ під керуванням громадянина Росії, який подорожував зі своїм товаришем.  
      Даний автомобіль слідував по смузі спрощеного контролю. При проведені опитування громадяни заявили, що вони переміщують лише особисті речі. Зважаючи на візуальний огляд багажнику автомобіля та на незрозумілі відповіді водія на питання про заборонені предмети, було прийнято рішення про виведення даного автомобілю зі смуги спрощеного контролю до майданчика поглибленого огляду. pict0018.jpg
      При проведені огляду валіз, що знаходилися у багажнику автомобілю, було виявлено: старовинну ікону, яка знаходилась у чорному пакеті разом з іконами сучасного виробництва та ще одну ікону та старовинну книгу «Біблія» 19 століття у білому пакеті разом з особистими речами. Також при огляді чорної спортивної сумки зверху на одягу знаходилися 6 ножів різного розміру та призначення.
        На питання митників пасажир заявив, що ці речі належать йому. Ікони та книга дісталися йому у спадщину від бабусі, а ножі, це його власність, бо він є водолазом-рятівником.
        Беручи до уваги, що ікони й книга мають всі ознаки старовини та можуть представляти культурну чи історичну цінність, а ножі можуть бути віднесені до холодної зброї, усі предмети були затримані співробітниками Луганської митниці та направлені на експертне дослідження.
       За даним фактом складено протокол огляду місця події.
       В діях громадянина є ознаки порушення митних правил, кваліфіковані за  ст. 339 МКУ.
 

Енергодослідне обладнання "не витримало" перевірки митників

Печать E-mail
(3 голосов)
27.04.2012 р.
      dsc03276.jpg 26 квітня близько 17.00 на м/п «Ізварине» був проведений поглиблений огляд автомобілю BMW-X5, яким з РФ в Україну прямував мешканець Тольятті Самарської області.
       Чоловік повертався з відрядження та їхав в Донецьку область відвідати родичів. Обравши смугу руху «зелений коридор» він заявив митному органу про відсутність в нього товарів та речей, обов’язкових до декларування.
    Але, в ході проведення поглибленого огляду в багажному відділенні автомобілю були виявлені прилади для енергодослідження з 7 найменувань, вартістю 99244,60 грн.
       Чоловік є співробітником фірми, яка спеціалізується на дослідженні показників енергоефективності будівель, визначає енергоефективність використання первинного палива, та обгрунтовану доцільність їх застосування. Дане обладнання він використовує в процесі роботи.
     Проте незнання митного законодавства чи небажання декларувати переміщуване обладнання призвело до його вилучення.
        За даним фактом складений протокол про порушення митних правил за ознаками статті 339 Митного Кодексу України.
       Товар «прилади для енергодослідження», вартістю понад 99 тис. грн., вилучено та передано на відповідальне зберіганя до митниці.
 
<< [Первая] < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > [Последняя] >>
Результаты 1 - 9 из 305