Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Опитування

Який сервіс Ви хотіли б найбільше бачити на сайті Луганської митниці?

Авторизація

Корисні посилання

Сайт Прес-служби ДМСУ
 

Дефіцит «чорного золота»

(0 голосов)
29.10.2008 р.

      Всім відомий вираз «бытие определяет сознание» на днях втілився у життя на державному кордоні України. Наслідком відсутності на території нашої держави «чорного золота», тобто нафти, являється відсутність виробництва пального і, як закономірність, імпортоване, тобто ввезене пальне, коштує недешево. Трохи поміркувавши, мешканці Росії вирішили використати дану ситуацію для поліпшення свого матеріального стану. Але пильність інспекторів Луганської митниці не залишила їм жодного шансу. При перетинанні митного кордону України в районі пункт пропуску “Красна Талівка”, правопорушники, що перемістили поза митним контролем дизельне пальне – 800 літрів, у 16 ємностях, та 1 000 літрів грн., у 26 ємностях. За обома фактами складено протоколи про порушення митних правил, за ознаками ст.351 Митного кодексу України – дії, спрямовані на переміщення товарів, транспортних засобів через митний кордон України поза митним контролем. Товари ж та автомобілі, якими переміщували пальне, загальна вартість яких становить більше 19 000 грн., вилучені
 

«Добра душа українська...»

(0 голосов)
29.10.2008 р.
         Українці здавна відомі своєю щирою гостинністю та чуйністю, але, як кажуть: «Все добре в міру», бо надмірність призводить до негативних наслідків. Ось так і «широка душа» громадянина України стала причиною для складання протоколу про порушення митних правил.
          15 жовтня вказаний громадянин, напевно, вважаючи, що росіяни потребують допомоги спорідненого народу, бідують і не мають, що вдягати – намагався перемістити через річку Сіверський Донець з України до Росії, звичайно – поза митним контролем, одяг в асортименті, використавши для цього гумовий човен. Та в районі пункту пропуску “Ізварине” його маршрут було перервано спільним нарядом співробітників митної варти Луганської митниці та військовослужбовців Луганського прикордонного загону. Дії «горе-правопорушника» передбачені статтею 351 Митного кодексу України, як – дії, спрямовані на переміщення товарів, транспортних засобів через митний кордон України поза митним контролем. Тож, за даним фактом інспектором відділу митної варти складений протокол про порушення митних правил, а товари, вартістю 33 200 грн., і човен - вилучені.


 

І знову махінації...

(4 голосов)
16.10.2008 р.
    3 червня цього року в Cлужбу митної варти та організації боротьби з порушеннями митного законодавства Луганської митниці, з відділу контролю за переміщенням товарів, надійшла інформація про факт ненадходження на митний пост “Красна Талівка” товару – “запчастини до автомобілів і сільгосптехніки”, вага якого майже п’ять з половиною тисяч тон, на суму 2 мільйони російських рублів.
     В ході проведення пошуково-аналітичних заходів, а також інформації отриманої від митних органів Росії було встановлено, що між відправником товару (підприємство Російської Федерації) та одержувачем (підприємство, що здійснює свою діяльність на території України) були укладені два контракти на поставку товару – “запасні частини до автомобілів і сільгосптехніки”. В березні 2008 року, в рамках виконання укладених контрактів, російське підприємство зробило відвантаження товару у кількості 8 400 і 5 460 тон. Загальна вага вантажу склала близько – 13 900тон, вартість – 3 мільйони 300 тисяч рублів.
   
 

«Гаманець» для переміщення валюти.

(3 голосов)
16.10.2008 р.
       Як показує практика інспекторів пункту пропуску “Ізварине” Луганської митниці, не всім громадянам відоме функціональне призначення сидіння автомобілю. Так, 13 жовтня, під час проведення прикордонно-митного контролю автомобілю “Рено”, в салоні, під подушкою заднього сидіння, була виявлена та вилучена прихована від митного контролю валюта – 100 000 рублів РФ, на суму майже 19 000 грн., які громадянин України перемістив з Росії до України.
     Можливо, громадянинові було невідомо, що згідно п.2 Інструкції “про переміщення готівки та банківських металів через митний кордон України” затвердженої постановою Національного банку України від 27.05.08 – фізична особа має право ввозити чи вивозити з території України готівкою суму, що не перевищує в еквіваленті 10 тисяч євро без письмового декларування. Якщо ж сума перевищує 10 тисяч, необхідною умовою стає обов’язкове письмове декларування її у повному обсязі.
     На даний час, інспектором Луганської митниці складений протокол про порушення митних правил за ознаками ст.352 Митного кодексу України, а валюта та автомобіль, вартістю 118 000 грн., вилучені.
 

Невдалий транзит.

(5 голосов)
09.10.2008 р.
       8 жовтня у пункті пропуску “Довжанський” Луганської митниці, при проведенні митного контролю автомобілю “Вольво”, був виявлений факт порушення водієм – громадянином України, терміну транзиту вантажу. Автомобіль слідував з Угорщини до Російської Федерації і перевозив смолу епоксидну, вартістю більше 1 300 000 гривень.
      За даним фактом, головним інспектором м/п “Довжанський” Луганської митниці складений протокол про порушення митних правил, за ст.349 МК України – порушення зобов'язання про транзит, тобто невивезення за митний кордон України товарів, транспортних засобів, ввезених з метою транзиту через територію України, в строки, встановлені митним органом. А вантаж, який і став причиною такого правопорушення – вилучений, разом із півпричепом, вартість якого близько 100 000 грн.

 

Митники лікують нормами права.

(7 голосов)
01.10.2008 р.
      Кінець місяця виявився невдалим ще для кількох правопорушників, які намагались перетнути митний кордон в зоні діяльності Луганської митниці.
     При проведенні митного контролю автомобілю “Мерседес Бенц”, інспектором пункту пропуску “Довжанський”, був виявлений факт порушення водієм терміну транзиту вантажу – обладнання, вартістю майже 90 000 грн. Така ж “проблема”, як виявилось, існує і в іншого водія такого ж автомобілю з таким же вантажем, вартістю трохи меншою за перший, але теж вражаючою – 84 000 грн. Обидва автомобілі слідували з Італії до Російської Федерації. І що саме цікаве, обидва водії працюють на одному й тому ж підприємстві!
     Можливо, “хвороба” під назвою “порушення терміну транзиту вантажу” характерна для всіх працівників цього підприємства?– Невідомо.   Але працівники Луганської митниці знають, як її лікувати. За даними фактами складені протоколи про ПМП, за ст.349 МК України, а вантаж та автомобілі з півпричепами, загальною вартістю майже 200   000 грн., вилучені.

 

 

 

 

 
<< [Первая] < Предыдущая 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 Следующая > [Последняя] >>
Результаты 820 - 826 из 845

Курс валют НБУ

Курс долара США Курс Євро Курс російського рубля Курс швейцарського франку

Прес-служба ДМСУ