Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Опитування

Який сервіс Ви хотіли б найбільше бачити на сайті Луганської митниці?

Авторизація

Корисні посилання

Сайт Прес-служби ДМСУ
 

"Чума" ХХІ сторіччя!

(8 голосов)
10.12.2008 р.
      Питання наркоманії на сьогодні постало перед суспільством дуже гостро і цілком справедливо її назвали «чумою ХХ століття». На жаль, доводиться констатувати, що це захворювання перейшло разом із людством до нового сторіччя. Один із випадків, що є підтвердженням сучасного «хворобливого» стану суспільства, був виявлений спільним нарядом співробітників пункту пропуску «Ізваріне» і Служби митної варти Луганської митниці та прикордонного загону в Луганській області.
      Сьогодні, близько першої години ночі, у пункті пропуску «Ізваріне», при проведенні митного контролю, у гр. РФ був виявлений лікарський засіб «Зестра» - 70 таблеток. Увагу митників привернула нервова поведінка громадянина, що в такий пізній час пішки переміщувався з України до РФ. В результаті здійснення митного контролю виявилось, що в кармані кофти правопорушник має 7 блістерів по 10 пігулок лікарського засобу «Зестра», який містіть у своєму складі прекурсор – «псевдоефедрін».
       За даним фактом Луганською митницею порушено кримінальну справу за ст.305 КК України – контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, тобто їх переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю.
На сьогоднішній день вирішення проблеми наркоманії означає позбутися майже половини проблем, які постають перед державою та суспільством і це являється одним з першочергових завдань органів державної влади. 

Зима, як завжди, підкралась непомітно

(13 голосов)
08.12.2008 р.
      , а відтак, попит на вітаміни зріс. Але ж кому кортить вживати не природні вітаміни, а так звану «хімію». Ось і поспішають одні – по фрукти до магазинів, а інші – в сусідні країни, по тіж самі фрукти, з різницею в тому, що перші – бажають придбати їх на законних підставах, а другі – в «обхід» законодавству та ще й так, щоб поповнити власний гаманець.
       Даний факт власним прикладом підтвердив громадянин України, який
переміщував з РФ до України через пункт пропуску “Довжанський” незадекларовані фрукти, вагою 630 кг. Свіжі гранати та хурму було виявлено при проведенні переогляду вантажу в автомобілі «Сканія».
       За даним фактом, складений протокол про ПМП, за ст.340 МК України – недекларування товарів. Вантаж вилучений, тож власникові не доведеться розмірковувати над тим, куди ж витратити 9 500 грн., адже саме такою виявилась вартість незадекларованих «вітамінів». 

Зима, як завжди, підкралась непомітно

(0 голосов)
08.12.2008 р.
image.jpg , а відтак, попит на вітаміни зріс. Але ж кому кортить вживати не природні вітаміни, а так звану «хімію». Ось і поспішають одні – по фрукти до магазинів, а інші – в сусідні країни, по тіж самі фрукти, з різницею в тому, що перші – бажають придбати їх на законних підставах, а другі – в «обхід» законодавству та ще й так, щоб поповнити власний гаманець.
           Даний факт власним прикладом підтвердив громадянин України, який переміщував з РФ до України через пункт пропуску “Довжанський” незадекларовані фрукти, вагою 630 кг. Свіжі гранати та хурму було виявлено при проведенні переогляду вантажу в автомобілі «Сканія».
           За даним фактом, складений протокол про ПМП, за ст.340 МК України – недекларування товарів. Вантаж вилучений, тож власникові не доведеться розмірковувати над тим, куди ж витратити 9 500 грн., адже саме такою виявилась вартість незадекларованих «вітамінів». 

Розпочався "хутряний" сезон...

(9 голосов)
08.12.2008 р.
       Мерзнуть бідолашні українці, а росіяни їх вдягають, та не в «що-небудь» вдягають, а в шуби.
Так, на днях в районі пункту пропуску “Ізварине”, нарядом військовослужбовців Луганського прикордонного загону були затримані громадяни РФ, які пішки переміщували з РФ до України шуби з хутра у кількості по 11 штук «на брата». Втікати з вантажем, що раптом став тягарем, мабуть складнувато, та й сенсу немає, як вже виявили, тож правопорушники ніякого опору не чинили. За словами власників вартість хутряних шуб більше 50 000 гривень і в одному, і в іншому випадку.        Таким чином, загальна вартість вилучених виробів перевищує 100 000 грн.
За обома фактами, складені протоколи про ПМП, за ст.351 МК України – дії спрямовані на переміщення товарів, через митний кордон України поза митним контролем.

 

І знову жіночі куртки…

(10 голосов)
28.11.2008 р.
      Цього разу правопорушення було вчинене у пункті пропуску “Довжанський”.
      При проведенні митного контролю автомобілю “ВАЗ-2110”, були виявлені жінічі демісезонні куртки – 10 шт. Незадекларовані товари громадянка Росії намагалася перемістити з України до Росії. Мабуть, «куртковий бум» пов’язаний із початком зимового сезону, а, можливо, і справді, РФ потребує речей українського виробництва: чи то більш якісного, чи більш дешевого.
       За даним фактом, інспектором митного поста “Довжанський” Луганської митниці, складений протокол про ПМП, за ст.340 МК України,а одяг, вартістю 1 500 грн. вилучений.
Громадянка ж тепер точно знатиме, що у будь-якому разі, при переміщенні товарів через кордон необхідно їх декларувати. В протилежному випадку, доведеться нести відповідальність: адміністративну чи кримінальну, в залежності від обставин. 

Відтепер, прилад нічного бачення – невід’ємний атрибут водіїв автобусів.

(8 голосов)
28.11.2008 р.
      Ні, це не нові правила ДАІ, а реальність, підтверджена Луганськими митниками.
      26 листопада у пункті пропуску “Довжанський”, при проведенні митного контролю рейсового автобусу “Ікарус”, у сумці під особистими речами, був виявлений прихований від митного контролю прилад нічного бачення з комплектом лінз. Власником «недешевої» сумочки, адже, вартість приладу становить 10 000 грн., виявився водій автобусу громадянин України, який намагався перемістити предмет з України до Росії.
       За даним фактом, інспектором відділу боротьби з порушеннями митного законодавства Луганської митниці, складений протокол про порушення митних правил, за ознаками ст.352 МК України – дії спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю. 
<< [Первая] < Предыдущая 111 112 113 114 115 116 117 118 Следующая > [Последняя] >>
Результаты 785 - 791 из 825

Курс валют НБУ

Курс долара США Курс Євро Курс російського рубля Курс швейцарського франку

Прес-служба ДМСУ