Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Опитування

Який сервіс Ви хотіли б найбільше бачити на сайті Луганської митниці?

Авторизація

Корисні посилання

Сайт Прес-служби ДМСУ
 

Холодильник чи сейф?

(6 голосов)
06.04.2009 р.
         Ще не встиг розпочатись весняний сезон полювання, а митники вже зіткнулись із мисливцем-правопорушником.
5 квітня близько 5 години ранку у пункт пропуску «Красна Талівка» прибув автомобіль «Фольксваген», за кермом якого знаходився гр.України, який прямував до рідної країни. При перетині кордону кожна людина обирає якою смугою переміщуватися: «зеленим» або «червоним» коридором, в залежності від предметів, які вона має при собі. Громадянин же вирішив, що ніяких обмежених до ввозу, тим більше, заборонених предметів він не має і обрав зону спрощеного митного контролю. Однак, при цьому, «переструхувався» і сховав ніж, який віз. Та сховав не де-небудь, а в дорожньому холодильнику – місці, що мало підходить для зберігання таких речей, напевно, розраховуючи, що нікому й в голову не прийде думка про зберігання там чогось, окрім продуктів харчування. Проте, увагу митників привернула велика кількість власних речей, тому й було прийняте рішення про огляд транспортного засобу, а великий досвід у знаходженні приховуваних речей в самих неймовірних місцях змусив перевірити й холодильник. Як виявилось, не даремно – замість продуктів харчування: мисливський ніж із серією та номером, ножни та два змінних леза до нього.
          За даним фактом було складено протокол про порушення митних правил за ст.352 МК України – дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю. Ніж та автомобіль, вартістю 154 000 грн., вилучені, на правопорушника чекає покарання, а співробітники Луганської митниці поповнили базу своїх знань – виявляється такі прості та звичні речі, як, наприклад, холодильна камера, ще мають безліч додаткових функцій.


 

Біда помучить і мудрості научить

(5 голосов)
02.04.2009 р.
         Як доводить практика, рівень знань громадянами митного законодавства останнього часу підвищився, але далеко не всі трактують його правильно. Зазвичай, в таких випадках, особи консультуються в спеціалістів з питань що їм цікаві або не зрозумілі, але є й такі, що воліють діяти на власний розсуд. В черговий раз даний факт довели співробітники Луганської митниці.
         Так, 31 березня в районі пункту пропуску «Довжанський», нарядом військовослужбовців Луганського прикордонного загону та співробітниками Луганської митниці був затриманий гр.України, який пішки з України до РФ переміщував товари народного споживання – одяг та різноманітні запчастини до супутникових антен. Вирішивши не витрачати час та гроші, на сплату митних зборів, звільнивши сам себе від проходження митного контролю, «підприємець» пунктом пропуску через кордон обрав об’їздний шлях, де й його й застали зненацька.
           За даним фактом було складено протокол про ПМП, за ст.351 МК України – дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України поза митним контролем, тобто поза місцем розташування митного органу. Товари вилучені, а правопорушнику доведеться сплатити штраф в розмірі від 500 до 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, або ж розпрощатися з 84 000 грн., саме такою виявилась загальна вартість вилучених товарів.


 

Із зброєю по смузі спрощеного митного контролю?

(1 голос)
02.04.2009 р.
          30 березня о 16:20 у пункт пропуску «Красная Талівка» прибув автомобіль «ВАЗ-21074», за кермом якого знаходився громадянин РФ, який прямував з Росії до України зі своїм родичем.
           Для перетину кордону громадянин вирішив обрати смугу спрощеного митного контролю, тим самим своїми діями заявивши про відсутність в нього будь-яких предметів, декларування яких є обов’язковим. На питання чи має він при собі обмежені або заборонені до переміщення предмети – відповів запереченням. Проте поведінка чоловіка викликала сумніви в правдивості його слів, тому було прийняте рішення про огляд транспортного засобу, в ході якого були виявлені та вилучені 12 мм. мислівськи набої – 5 шт. та пневматичний пістолет МР-65 4ЧК, що знаходились в бардачку автомобіля.
           За даним фактом, інспектором відділу боротьби з порушеннями митного законодавства Луганської митниці, складений протокол про ПМП за ст.339 МК України – порушення порядку проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю. Всі предмети вилучені.


 

З приходом весни підвищилась і активність подорожуючих наркоманів

(7 голосов)
31.03.2009 р.
        Чи то весняне сонце так впливає, чи щось інше, але митники вимушені констатувати підвищення активності серед наркоманів-мандрівників, що сміливо прямують через державний кордон не визнаючи ані норм права, ані моралі.
        Так, лише минулого тижня, з різницею в два дні, двох таких осіб співробітниками Луганської митниці було затримано у пункті пропуску «Ізваріне».
         В першому випадку 46-річний громадянин РФ намагався пішки перемістити через митний кордон шприц, об’ємом 5 мл. з рідиною темно-коричневого кольору, вирішивши сховати його в головному уборі. Як пізніше було встановлено експертизою, вміст шприца становив ацетильований опій, який згідно списку № 1 таблиці І Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 6 травня 2000 р. № 770, віднесено до особливо небезпечних наркотичних засобів, обіг яких заборонено.
         Стосовно громадянина було порушено кримінальну справу за ознаками ч. 2 ст.15, ч.2 ст.305 Кримінального кодексу України – замах на контрабанду особливо небезпечних наркотичних засобів.         
 

Хто що вміє, то і діє...

(4 голосов)
18.03.2009 р.
ris.jpg подумав громадянин Росіїї і вирішив зайнятись незаконним бізнесом. На тому й "погорів".
         15 березня спільним нарядом співробітників митної варти Луганської митниці та співробітників УДАІ УМВС України в Луганській області був затриманий автомобіль «ГАЗ-3302», за кермом якого перебував громадянин РФ. В результаті перевірки виявилось, що громадянин переміщував територією України смачний вантаж – майже 3 тони рису, а ось документи на його ввезення з сусідньої держави, чомусь, виявились відсутніми, втім, як і пояснення правопорушника.
          Таким чином, своїми діями громадянин Росії порушив норму ст. 353 МК України – дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю. За даним фактом було складено протокол про порушення митних правил, а вантаж, що був незаконно ввезений в Україну вартістю майже 29 300 грн., вилучений.

 

"Із сумлінням не розминешся - кажуть у народі, - втім, як і з митниками на кордоні"

(6 голосов)
04.03.2009 р.
       27 лютого, опівдні, в зону митного контролю митного поста “Довжанський” Луганської митниці, прибув автомобіль «LEXUS GX470», за кермом якого перебував громадянин України. В ході перевірки документів на автомобіль, власник надав для митного контролю свідоцтво про реєстрацію вказаного транспортного засобу на своє ім’я. У подальшому, перевіркою автомобіля за базою даних ДАІ УМВС України встановлено, що свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, а також вищевказаний автомобіль зареєстровані за іншим громадянином України, а правопорушнику свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу не видавалось.
          Згідно висновку фахівця підробний бланк свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу на автомобіль виготовлений з використанням багатокольорового знакодрукуючого пристрою.
          Таким чином, громадянин намагався перемістити через митний кордон України до Росії, з приховуванням від митного контролю, автомобіль «LEXUS», шляхом надання митному органу як підстави для його переміщення підробленого документу, а саме свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу
3 березня за даним фактом було порушено кримінальну справу, за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.15, ч.1 ст.201 КК України – замах на вчинення контрабанди.
          Тож, правопорушник, що прямував з України до Росії, так і не здійснив заплановану подорож, а автомобіль, який став предметом правопорушення, вартістю 487 000 грн., вилучений.
 
<< [Первая] < Предыдущая 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 Следующая > [Последняя] >>
Результаты 778 - 784 из 845

Курс валют НБУ

Курс долара США Курс Євро Курс російського рубля Курс швейцарського франку

Прес-служба ДМСУ