Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Опитування

Який сервіс Ви хотіли б найбільше бачити на сайті Луганської митниці?

Авторизація

Корисні посилання

Сайт Прес-служби ДМСУ
 

Державна митна служба інформує

(0 голосов)
10.09.2012 р.

Державна митна служба інформує

 

ПАМ’ЯТКА

для населення з приводу недопущення випадків захворювань людей свинячим грипом

Що треба робити, щоб залишитися здоровими: 

·          У зв'язку з тим, що вірус свинячого грипу передається переважно повітряно-крапельним шляхом необхідно виконувати санітарно-протиепідемічний режим, передбачений при епідеміях респіраторних вірусних інфекцій. Коли Ви кашляєте або чхаєте, прикривайте ніс і рот одноразовою серветкою або платком, мийте руки з милом, особливо після того, як Ви кашляли або чхали (у випадку, якщо у Вас немає можливості часто мити руки – використовуйте вологі спиртовмісні серветки, які після користування необхідно викинути). Намагайтеся не доторкатися до очей, носа або рота, особливо, якщо Ви знаходитеся у громадських місцях, частіше провітрюйте приміщення.

·          На період епідемії максимально обмежте перебування у людних місцях. Уникайте контактів з людьми, у яких помітні симптоми респіраторної інфекції. У випадку, якщо у Вас або у Ваших близьких з'являться симптоми ОРВІ, максимально обмежте контакт з оточуючими, викликайте лікаря, ретельно виконуйте його призначення.

У випадку, якщо у Вас виникнуть питання щодо профілактики або лікування свинячого грипу, Ви можете звернутися до свого лікаря, або зателефонувати на "гарячу телефонну лінію" Міністерства охорони здоров'я України за телефоном:        (044) 200-07-00 .

   Центральна СЕС України

 

 

 

 

Державна митна служба інформує

 

Державна митна служба інформує

(0 голосов)
10.09.2012 р.

 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 21 травня 2012 р.                                                       № 434

Київ

Про обсяги та порядок ввезення громадянами на митну територію України харчових продуктів для власного споживання

 

Відповідно до статті 378 Митного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє :

1. Установити, що:

1) громадяни можуть ввозити на митну територію України харчові продукти для власного споживання на загальну суму , яка не перевищує еквівалент 200 євро на одну особу, в таких обсягах :

в упаковці виробника, призначені для роздрібної торгівлі, - у кількості не більше ніж одна упаковка або загальною масою, яка не перевищує 2 кілограмів, кожного найменування на одну особу;

без упаковки - у кількості, що не перевищує 2 кілограмів кожного найменування на одну особу;

без упаковки - неподільного продукту, готового до безпосереднього вживання, у кількості не більше ніж по одному найменуванню на одну особу;

2) під час ввезення громадянами на митну територію України зазначених харчових продуктів здійснюється їх декларування (шляхом вчинення дій, усно або письмово за бажанням власника таких продуктів або на вимогу посадової особи митниці).

2. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 13 грудня 2001 р. N 1652 "Про обсяги та порядок ввезення громадянами на митну територію України продуктів харчування для власного споживання та перелік предметів, що не можуть бути віднесені до особистих речей громадян" (Офіційний вісник України, 2001 р., N 51, ст. 2273).

3. Ця постанова набирає чинності з 1 червня 2012 року.

 

Прем'єр-міністр України                              М.Азаров           

 

Інд. 27

 

Державна митна служба інформує

(0 голосов)
10.09.2012 р.

Державна митна служба інформує

 

Шановні громадяни!

На території Луганської області митний контроль здійснює

Луганська митниця

91047, г. Луганськ, вул. Оборонна, 34-а

 

Чергова частина                               тел./факс (0642) 50-10-87   (цілодобово)                                          тел. (0642) 50-03-45

Начальник Луганської митниці

Пудрик Денис Валерійович

Телефон довіри Держмитслужби України

(44) 247-27-19

технічні перерви з 08:00 до 09:00 та з 13:00 до 14:00

                                             Цілодобово

        

Дзвінки тарифікуються на загальних підставах

 

Скарги, зауваження, заяви, пропозиції чи клопотання щодо роботи фахівців митниці надсилати за адресою:

                                  Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script

Заявник може звернутися за телефоном довіри ((44)-247-27-19) для отримання усної інформації про результати опрацювання його повідомлення у робочі дні з 09:00 до 18:00 години (у п’ятницю – з 09:00 до 17:45)

 

Державна митна служба інформує

 

Державна митна служба інформує

(0 голосов)
10.09.2012 р.

Державна митна служба інформує

ГРАФІК

особистого прийому громадян

керівництвом   Луганської митниці*

 

 

Начальник митниці

 

Пудрик

Денис Валерійович

 

Вівторок

 

10.00 -   12.00

 

Прийом ветеранів митної служби

  з 14-00 до 15-00

 

 

Перший заступник начальника митниці

 

Шипілов

Євген Валерійович

 

 

 

Четвер

 

 

 

10.00-12.00

 

Заступник начальника митниці

 

Ганжин

Олег Михайлович

 

 

Середа

 

 

10.00-12.00

              *Особистий прийом громадян здійснюється за попереднім записом у відділі організаційного та документального забезпечення   Луганської митниці (т.50-03-47).

 

 

 

 
  

  
  
  


 
  

 

Тимчасове ввезення громадянами транспортних засобів особистого користування на митну територію України

(0 голосов)
07.09.2012 р.

Державна митна служба інформує

 

Тимчасове ввезення громадянами

транспортних засобів особистого користування на митну територію України

    Дозволяється тимчасове ввезення громадянами-нерезидентами на митну територію України транспортних засобів особистого користування на строк до одного року .

Обов'язковою умовою допуску зазначених транспортних засобів до тимчасового ввезення на митну територію України є реєстрація цих транспортних засобів в уповноважених органах іноземних держав.

Громадяни-резиденти, які перебувають на тимчасовому консульському обліку в консульській установі України за кордоном, мають право тимчасово ввозити на митну територію України під письмове зобов'язання про зворотне вивезення один транспортний засіб особистого користування за товарною позицією 8703 (крім товарної підпозиції 8703 10) згідно з УКТ ЗЕД та причіп до нього за товарною підпозицією 8716 10 згідно з УКТ ЗЕД (за умови ввезення разом із транспортним засобом) на строк, що не перевищує 60 днів протягом одного календарного року (який може бути як безперервним, так і з перервами) без сплати митних платежів, які відповідно до закону підлягають сплаті при імпорті таких товарів. Зазначені транспортні засоби можуть бути тимчасово ввезені на митну територію України за умови подання митному органу документів, що підтверджують право власності громадянина на такі транспортні засоби та їх реєстрацію на території відповідної країни.

 

Тимчасово ввезені транспортні засоби особистого користування повинні бути вивезені за межі митної території України з дотриманням строків, установлених відповідно до вимог Митного Кодексу.

 

Порядок державної реєстрації транспортних засобів особистого користування, тимчасово ввезених на митну територію України громадянами, встановлюється Кабінетом Міністрів України.

 


 

начальник Луганської митниці привітав учнів з 1 вересня

(1 голос)
05.09.2012 р.

З метою профорієнтації та популяризації професії митника серед молоді в загальноосвітній школі №1 міста Червонопартизанськ Свердловського району Луганської області   начальник Луганської митниці   Д.В.Пудрик   провів відкритий урок, на якому   розповів чим займаються митники ,про державне значення митної служби, а також звернув увагу на те ,що митниця-це   і джерело наповнення бюджету, і гарантія якості продукції, що надходить з-за кордону. Червонопартизанська школа №1 розташована біля самого кордону, приблизно в 2 кілометрах.

        Тому   не дивно, що учні задали масу запитань начальнику митниці, на які отримали висококваліфіковані відповіді. Через кілька місяців випускникам доведеться визначатися з майбутньою професією і тому порада такий посадової особини як генерал митної служби дуже важлива. На свята зазвичай дарують подарунки, то й Д.В.Пудрик від колективу Луганської митниці подарував учням школи дві   нові шкільні дошки
 
<< [Первая] < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > [Последняя] >>
Результаты 64 - 70 из 825

Курс валют НБУ

Курс долара США Курс Євро Курс російського рубля Курс швейцарського франку

Прес-служба ДМСУ