Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Опитування

Який сервіс Ви хотіли б найбільше бачити на сайті Луганської митниці?

Авторизація

Корисні посилання

Сайт Прес-служби ДМСУ
 

Луганські митники присікли історичну контрабанду

(0 голосов)
25.09.2012 р.

     24 вересня 2012 року на  митному посту «Красна Талівка» спільним митно-прикордонним нарядом  була затримана громадянка Росії, яка на рейсовому автобусі сполученням Луганськ – Кошари намагалась вивезти до РФ три  енциклопедичних словника, датованими 1895,1896 та 1904 роками минулого сторіччя і за своїми ознаками можуть представляти історичну та культурну цінність. Відповідно до законодавства України  такі речі підлягають збереженню, відтворенню та охороні.

         Дуже дивує те, що громадяни або зовсім незнайомі з діючими нормами закону, або розраховують на те, що митники неуважно  будуть виконувати службові обов язки. Що ж, зараз життєвого досвіду додалося, а культурних цінностей-навпаки. Відповідно  закону усі три словника вилучено.

 

 

День партизанської слави

(1 голос)
21.09.2012 р.

             21 вересня 2012 року Луганщина відзначає День партизанської слави. На честь цього дня керівництво  митниці взяло участь  у покладанні  квітів до Пілону Слави, Могили Невідомого солдата.   Такожу церемонії покладання взяли участь заступник голови Луганської облдержадміністрації Анатолій Івченко та заступник голови Луганської облради Юрій Хунов, заступник голови - керівник апарату облдержадміністрації Олександр Остапенко, голова Луганської обласної ради ветеранів Михайло Гайдуков, представники громадськості - близько 100 осіб.

 

dsc04276.jpg dsc04277.jpg dsc04285.jpg dsc04275.jpg
 

Лікарські препарати можуть стати контрабандою

(0 голосов)
20.09.2012 р.

    18.09.2012 року приблизно о 21.30  на митному посту « Довжанський» спільним митно-прикордонним нарядом  була затримана громадянка Росії, яка перетинала  кордон на власному автомобілі «Тойота»   Жінка обрала  спрощену процедуру перетинання-«Зелений коридор»,але серед особистих речей митники виявили 49 пігулок лікарського препарату «Феназепам». Ніяких  дозвільних  документів на право ввозу до України цього медичного препарату громадянка не мала. Річ у тому, що в Росії «Феназепам» вільно  продається   в аптеках та медичних установах ,а в Україні  віднесений до психотропних речовин  і  його  обіг суворо регламентується  законом .І хоча  росіянка  пояснила, що ці пігулки призначені лікарем  і  лише для особистого використання  ,але незнання закону не звільняє від відповідальності. Про  це повинні знати усі, незалежно від  громадянства. Своїми діями   жінка порушила ст..471 Митного кодексу України. Пігулки вилучено .

 

 

Засідання Громадської ради

(0 голосов)
20.09.2012 р.

19 вересня 2012 року  В Луганській регіональній торгово-промисловій палаті відбулося засідання Громадської ради при Луганській митниці та Клубу великих платників податків.. Були присутні  представники 15-ти великих  підприємств  Луганської  області, які  здійснюють  зовнішньоекономічну  діяльність. Серед  них - ПрАТ  «Алчевський коксохімічний завод», ПрАТ «Сєвєродонецьке об'єднання« Азот », ПАТ« Луганськтепловоз », ДП« Луганський авіаремонтний завод », ПАТ« Рубіжанський КТК » та інші. Як зазначив т.в.о.  заступника начальника митниці В’ячеслав Барок « Такі зустрічі мають позитивний характер, ми постійно отримуємо заявки на розширення членів Громадської ради та Клубу великих платників податків, намагаємося відповісти на всі питання, які задають учасники засідань.. Сьогодні ми ще раз презентуємо можливості електронного оформлення вантажів,  хочемо донести , що за цим майбутнє і щоб суб'єкти ЗЕД до цього процесу приєднувалися більш активно».Крім того фахівці митниці відповіли на численні питання присутніх стосовно діяльності складів тимчасового зберігання, перевірок на підприємствах, визначення митної вартості та багато інших.

dsc04271.jpg dsc04269.jpg dsc04265.jpg dsc04264.jpg dsc04255.jpg

 

dsc04258.jpg

 

 

Про організаційні заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації у Луганській митниці

(0 голосов)
13.09.2012 р.

 

Про організаційні заходи щодо

забезпечення доступу до публічної

інформації у Луганській  митниці

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 5 травня 2011 року № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», з метою забезпечення права кожного на доступ до публічної інформації, що знаходиться у володінні Луганської митниці,

НАКАЗУЮ:

1. Визначити відповідальним за організацію в установленому порядку доступу до публічної інформації, що знаходиться у володінні Луганської митниці головного інспектора із зв ` язків з громадськістю – прес-секретаря Луганської митниці.  

2. Визначити відповідальними підрозділами для забезпечення доступу запитувачів до публічної інформації, розпорядником якої є Луганська митниця:  

2.1. Відділ організаційного та документального забезпечення в частині здійснення  реєстрації запитів на публічну інформацію, розпорядником якої є Луганська митниця.  

2.2. Головного інспектора із зв’язків з громадськістю – прес-секретаря митниці в частині здійснення оприлюднення та систематичного оновлення інформації на веб-сайті Луганської митниці.  

2.3. Відділ митних інформаційних технологій в частині забезпечення комп’ютерною технікою спеціального місця для роботи запитувачів та її технічного обслуговування.

3. Визначити керівників структурних підрозділів - головних виконавців запитів - відповідальними за підготовку та надання відповідей на запити на публічну інформацію в межах компетенції.

4. Визначити приймальну громадян, яка розташована в адміністративному будинку Луганської  митниці, спеціальним місцем для роботи запитувачів з документами, що містять публічну інформацію.  

5. Керівникам структурних підрозділів митниці забезпечити подання головному інспектору із зв’язків з громадськістю – прес-секретарю митниці інформації, передбаченої статтею 15 Закону України « Про доступ до публічної інформації», по напрямку роботи підпорядкованого підрозділу.

В подальшому оновлену інформацію надавати невідкладно, але не пізніше трьох робочих днів з дня затвердження документа.  

6. Керівникам структурних підрозділів, головному інспектору з питань зв’язків з громадськістю – прес-секретарю Луганської  митниці забезпечити внесення відповідних доповнень до своїх посадових інструкцій в частині визначення обов’язків, прав та відповідальності щодо належного виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», а саме забезпечення доступу громадян до публічної інформації, в межах своєї компетенції.  

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

Начальник

Луганської  митниці                                                                         Д.В.Пудрик

                                       

Лист узгодження

 

до наказу від    14. 06.2012    №489

 

« Про організаційні заходи щодо  забезпечення

доступу до публічної інформації у Луганській  митниці »  

ВІЗИ:

 

Начальник  відділу організаційного та

документального забезпечення                                        Т.Ю. Малоросіянова

 

Головний і нспектор з питань протидії

корупції                                                                                _________________

 

Н ачальник

відділу правового забезпечення:                                       І.В.Хрипко

 

Погоджено:

 

Перший заступник начальника митниці                            Є.В.Шипілов

 

 

Т.в.о. заступника начальника митниці                               М.О.Мішин  

Лист – розсилк и

 

до наказу від 14 . 06.2012    № 489

 

« Про організаційні заходи щодо  забезпечення

доступу до публічної інформації у Луганській  митниці »  

Наказ направити до :

1.

до усіх структурних підрозділів митниці

 

Начальник відділу організаційного та

документального забезпечення                                               Т.Ю. Малоросіянова

 

 

Рекомендації

(0 голосов)
13.09.2012 р.

 

 

Рекомендац ії

Африканс ь ка чума свиней (лат. Pestis afrikana suum ) (АЧС) – хвороба Монтгомери – в и сокопатогенозне в і русне за хворювання домашн іх та диких свиней, яке в икликає т ь ся ДНК - в і русом. Вакцин ветеринарн и х препарат і в, що за х ищают ь від цієї хвороби , не існує .

Ст і йк і сть в і руса АЧС

В і рус над зв и чайно ст і йкий до в и соко ї температур и та може зберігатися м і сяц і ми в тушах свиней, кров і , фекал і ях, в замороженом у чи копченом у м яс і .

Шляхи заражен н я АЧС

Свин і і нфи к уют ь ся не т і льк и контакту ючи з хворими тваринами , а й через корм и , пас ов ища, за б р уд нен и й транспорт, в яко м у перевозят ь ся хворі тварини . Кома хи , х ижі птиц і , зв ірі та домаш ні тварини мо ж ут ь б у т и нос іями в і руса. М ясопродукт и хворих тварин є фактором р оз про всюдження збуд н и ка .

Проф і лактика АЧС здійснюється шляхом :

1. Информованост і ветеринарного персонал у , співробітників свиноферм та власників тварин пр о загрозу АЧС та ї х здібності розпізнати й оперативно д і агност у ват и цю хворобу .

2.   С уворо дотримуватись сан і тарно-г і г ієн ич н их вимог .

3.  Перев едення господарства в и р о щ у ван н я свиней на «закр и т и й режим» р о бот и .

4.  Ветеринарно-сан і тарный контроль за перем і щен ня м свиней я к територ ією Укра ї н и так й на державному кордоні .

5. За бе з печит и співробітникі в господарств з в и р о щ у ван ня свиней з м і нн ою дезинфекц ій н им взуттям та одягом .

6.   Проведен ня дез і нфекц ії , дерат і зац ії й дез і нсекц ії .

7. Кип я тіння не мен ш 30 хв . харчових від ход і в, які використовуються для годування свиней з по дальшим ох о л о д ж ен ям перед годуванням .

На пер і од за гроз и АЧС  ЗА БОРОНЯЄТЬСЯ :

-  в и гульне тримання свиней;

-  л ікування хворих свиней з п і дозр ою на АЧС;

вимушений заб і й (без ветеринарного о гляду );

-  зав езення тварин без відповідних ве теринарн и х документ і в;

- зав езення продукт і в тваринного походження з неблагополучн и х територ і й. Станом на 20 листопада 2008 року з республ і к Абхаз і я, Ві рмен і я, Груз і я, Азербайджан, Південна й Північна Осет і я; з Ставропольс ь кого та Краснодарс ь кого кра ї в й Оренбургс ь ко ї област і Рос і йско ї Федерац ії том у числ і в ручн і й по кла жі ).

При о знаках захворювання домашних свиней та в и явлен н я труп і в диких кабан і в не гай но і нформ у ват и лікаря державного закладу ветеринарно ї мед і цин и !

 

 
<< [Первая] < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > [Последняя] >>
Результаты 36 - 42 из 829

Курс валют НБУ

Курс долара США Курс Євро Курс російського рубля Курс швейцарського франку

Прес-служба ДМСУ