Головна Новини Інформаційний стенд Оприлюднення документів Громадська рада Митниця в об'єктиві Публічна інформація

 

Цілодобовий телефон довіри ДМСУ

0 (44) 247-27-19

Опитування

Який сервіс Ви хотіли б найбільше бачити на сайті Луганської митниці?

Авторизація

Корисні посилання

Сайт Прес-служби ДМСУ
 

Митниця передає культурні цінності

(0 голосов)
27.09.2012 р.
dsc_0040.jpg
 

Митниця передає культурні цінності

(0 голосов)
27.09.2012 р.

2 5 вересня 2012 року у Луганській митниці  відбулась передача культурних цінностей. Начальник митниці Пудрик Д.В. відповідно до рішення Міжвідомчої ради з питань вивезення, ввезення та повернення культурних цінностей   передав представникам музеїв міст Луганська, Донецька та Дніпропетровська  на довічне зберігання культурні цінності.      

          Донецькому обласному художньому музею передано  ікону «Христос Вседержитель», ікона являється справжнім творінням  української іконописі кінця ХІХ віку.

           Луганській обласній бібліотеці ім. М. Горького  передана    книга Іо ан Златоус т. Видана у типограф ії Григор і я Трусова у першій чверті ХХ сторіччя, переклад з грецької при Санктпетербур зькій  духовн і й академ ії ,

          Дніпропетровському національному історичному музею ім. Д.І. Яворницького платівки грамофонні, які мають колекційне, історичну та культурну цінність (підборка звукозаписів відомих виконавців популярної естрадної музики 30-50 років ХХ ст. Петра Лещенка, Олександра Вертинського,  В. Козіна, К. Сокольського).

          Митники Луганщини вже не вперше передають конфісковані культурно-історичні цінності не лише до місцевих музеїв, бібліотек і релігійних закладів, а й в інші регіони.

 

 

 

Луганські митники присікли історичну контрабанду

(0 голосов)
25.09.2012 р.

     24 вересня 2012 року на  митному посту «Красна Талівка» спільним митно-прикордонним нарядом  була затримана громадянка Росії, яка на рейсовому автобусі сполученням Луганськ – Кошари намагалась вивезти до РФ три  енциклопедичних словника, датованими 1895,1896 та 1904 роками минулого сторіччя і за своїми ознаками можуть представляти історичну та культурну цінність. Відповідно до законодавства України  такі речі підлягають збереженню, відтворенню та охороні.

         Дуже дивує те, що громадяни або зовсім незнайомі з діючими нормами закону, або розраховують на те, що митники неуважно  будуть виконувати службові обов язки. Що ж, зараз життєвого досвіду додалося, а культурних цінностей-навпаки. Відповідно  закону усі три словника вилучено.

 

 

День партизанської слави

(1 голос)
21.09.2012 р.

             21 вересня 2012 року Луганщина відзначає День партизанської слави. На честь цього дня керівництво  митниці взяло участь  у покладанні  квітів до Пілону Слави, Могили Невідомого солдата.   Такожу церемонії покладання взяли участь заступник голови Луганської облдержадміністрації Анатолій Івченко та заступник голови Луганської облради Юрій Хунов, заступник голови - керівник апарату облдержадміністрації Олександр Остапенко, голова Луганської обласної ради ветеранів Михайло Гайдуков, представники громадськості - близько 100 осіб.

 

dsc04276.jpg dsc04277.jpg dsc04285.jpg dsc04275.jpg
 

Лікарські препарати можуть стати контрабандою

(0 голосов)
20.09.2012 р.

    18.09.2012 року приблизно о 21.30  на митному посту « Довжанський» спільним митно-прикордонним нарядом  була затримана громадянка Росії, яка перетинала  кордон на власному автомобілі «Тойота»   Жінка обрала  спрощену процедуру перетинання-«Зелений коридор»,але серед особистих речей митники виявили 49 пігулок лікарського препарату «Феназепам». Ніяких  дозвільних  документів на право ввозу до України цього медичного препарату громадянка не мала. Річ у тому, що в Росії «Феназепам» вільно  продається   в аптеках та медичних установах ,а в Україні  віднесений до психотропних речовин  і  його  обіг суворо регламентується  законом .І хоча  росіянка  пояснила, що ці пігулки призначені лікарем  і  лише для особистого використання  ,але незнання закону не звільняє від відповідальності. Про  це повинні знати усі, незалежно від  громадянства. Своїми діями   жінка порушила ст..471 Митного кодексу України. Пігулки вилучено .

 

 
<< [Первая] < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > [Последняя] >>
Результаты 29 - 35 из 825

Курс валют НБУ

Курс долара США Курс Євро Курс російського рубля Курс швейцарського франку

Прес-служба ДМСУ